Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

dumert09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
Cihazınızın kurulumu bitirin ibaresi gitmiyor en üst kısımdan. Basınca da hiçbir şey olmuyor. Son sürüm stabil. İlk olarak bunu fark ettim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Cihazınızın kurulumu bitirin ibaresi gitmiyor en üst kısımdan. Basınca da hiçbir şey olmuyor. Son sürüm stabil. İlk olarak bunu fark ettim

bende ilk son beta yı yükleyince yaşamıştım aynı sorunu. play store dan indirmeleri duraklatıp tekrar deneyin. zaten o Just secç yazısında kalınca play store dan bişey inmiyor. kitlenip kalıyor. tam anlamadım bende ama stabilde önce kurulumu tamamlayıp sonra uygulama yüklemeye geçtim sorun olmadı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de son beta var 20.3.26
teşekkürler. bir şekilde iptal etmenin yada tam ekran ayarları kısmına bu seçeneği eklemenin yöntemi varsa bilenlerden yardım beklerim.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
bende ilk son beta yı yükleyince yaşamıştım aynı sorunu. play store dan indirmeleri duraklatıp tekrar deneyin. zaten o Just secç yazısında kalınca play store dan bişey inmiyor. kitlenip kalıyor. tam anlamadım bende ama stabilde önce kurulumu tamamlayıp sonra uygulama yüklemeye geçtim sorun olmadı

teşekkürler. bir şekilde iptal etmenin yada tam ekran ayarları kısmına bu seçeneği eklemenin yöntemi varsa bilenlerden yardım beklerim.
Hocam kusura bakma buraya direk videoyu up edemedim. O yüzden başka siteden yardım aldım. Bir günlük linktir. Şifre:miuiturkiye

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
hocam tam sebebini bilmiyorum ama bu durumu yaşayanlar çoğunlukta. sıfırdan temiz rom kurup ingilizce olarak tüm kurulum ve ayarları yapmayı deneyin bende bu şekilde sorun çıkmadı. sonrasında app yükledim ve devam ettim.

Ayrıca bu köşelerden çekince google asistana girme olayı çok sinir bozucu olmaya başladı sanırım betaya geçiş yapıcam bende. stabilden betaya geçerken sadece dalvik ve cache yapsak yeterlimi. yada dalvik cache ve sistem wipe yapıp kursak olur mu hangisi daha doğrudur bilenler?

Son düzenleme:

dumert09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0

Teşekkür ederim yanıt için fakat ben yükseltme yaptım yani kurulumluk bir şey yok aslında. Hiçbir şekilde gitmiyor şuan. Pek bir sorun değil aslında.

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Arama kayıtlarına dokununca onay kutusu geliyor mu direk aramaya mı geçiyor bu romda.Dikkat eden var mı?

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Hocam kusura bakma buraya direk videoyu up edemedim. O yüzden başka siteden yardım aldım. Bir günlük linktir. Şifre:miuiturkiye
Hocam bu gosterdiginiz uygulama kasasini kapama islemi benim dedigim alt köşelerden yukarı kaydirinca asistanin açılması. Malesef bu sekilde sorun cozulmuyor

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Direkt aramaya geçiyor

Teşekkürler.Arama ayarlarından değiştirmek için menü olabilir mi Eu romlarda vardı redmi note 4 cihazımda.
Bence önemli bir konu çünkü yanlışlıkla aramalar yaptığım çok oldu

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Teşekkürler.Arama ayarlarından değiştirmek için menü olabilir mi Eu romlarda vardı redmi note 4 cihazımda.
Bence önemli bir konu çünkü yanlışlıkla aramalar yaptığım çok oldu
Ayarlarda boyle bir secenek yok yalniz numaranin yaninda ok var basinca resimdeki gibi cagri icine giriyor

Üst Alt