Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 10 Stabil Rom V10.4.6.0 ve Beta Rom v9.8.8 İndirme Bağlantıları

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Mi 9T Pro / K20 Pro
Xiaomi. EU rom çoklu dil seçeneği ile Android 10 Romu Mıuı10 ile birlikte yayınladı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Eu Beta Rom 9.8.8 Mıuı 10 İndirme Bağlantısı

Önemli: EU Stabil Rom ile Türkçe dil seçeneğin de Telefonu Yeniden başlatma sonrası Twrp ekranına düşmektedir. Tercihen İngilizce veya farklı dil seçeneklerinin kullanılması gerekmektedir. Yeni güncelleme ile düzelmesi muhtemeldir.

Eu Stabil Rom V10.4.6.0 Mıuı 10 İndirme Bağlantısı

Değişiklikler:
sistem
Yeni - Xiaomi MI9 ve K20 Pro Android 10 Q'ya güncellendi
Optimizasyon - Sistem güvenliğini artırmak için Google güvenlik düzeltme ekini (2019 # 8) optimize et ve güncelle [bazı cihazlar]

Ekranı kilitle, durum çubuğu, bildirim çubuğu
Optimizasyon - Ayarlama batarya şarj simgesi ekranını optimize edin
Optimizasyon - Ekran yakalama düğmesine ve ekran düğmesine uzun basıldıktan sonra atlama sayfasını optimize edin
Düzeltme - Durum çubuğunun yüksekliğinin çok düşük olması sorununu düzeltin
Onar - Kilit ekranı parlak olduğunda parmak izi simgesinin görüntülenmemesi sorununu düzeltin.
Düzeltme - Tam ekran arama arayüzü ve kayan arama açılır penceresindeki sorunları düzeltin
Düzeltme - Yatay ekran tam ekran olduğunda zamanlama kapatma geri sayımının güncellenmemesi sorunu düzeltildi.
Onar - Yerel bildirim stili düzeltildiğinde bildirim simgesinin gri renge dönmesi sorununu giderin
Onar - Durum çubuğunun sol üst köşesindeki zamanın kaybolması sorunu düzeltildi.
Onar - Kablosuz ağ kısayol düğmesinin tıklanabilir olmaması sorununu düzeltin
Optimizasyon - Kamera simgesini sola doğru tutarak kilit ekranı kamerasını açmanın yolunu optimize edin
Optimizasyon - Tüm uygulamaları destekleyen bildirimler kilit ekranında varsayılan olarak görüntülenir.

İlk Kurulum:
Mutlaka ve mutlaka Yedek alın. Yedeğinizi telefon haricinde başka bir ortamda saklamayı unutmayın.

Recovery - [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.3.1-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

Kurtarma moduna gidin. Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini seçin, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın(Dikkat:Tüm sistem ve dosyalarınız silinecektir). Yoksa açılış ekranında kalırsınız.
Bilgisayara bağlayıp yukarıda bağlantısını verdiğim Rom'u telefona kopyalayın ve Install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Güncelleme için, Rom'u cihazınıza indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Haftalık (Beta) güncellemeleri takip etmek için

Stabil güncellemeleri takip etmek için

Ekran görüntüleri

Ekli dosyalar

• 22-04-42-images.png
    22-04-42-images.png
    5 KB · Görüntüleme: 13
Moderatör tarafında düzenlendi:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
teşekkürler hocam, ekran görüntüleri gün içinde eklenir mi acaba (:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Ben bu öncekine tekrar geçtim rom kuruluyor ama kapatıp açınca twrp ye geçiyor format data taptim sıfır cihaz olarak kurulum yaptım hep aynı sorun var k20pro yükleyen varmı aynı sorunu yaşayan benim gibi

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Yeni sürüm çıkmış 9.8.12 versiyon

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Akşama deniycem daha fırsat bulamadim

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
Akşama deniycem daha fırsat bulamadim

Ekran görüntüsü ve deneyimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim. Ben şu an indirme yapamıyorumda.

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
9.8.12 sürümü yükledim ilk deneyimim yüz kilit acilmasi hizlanmis karanlık mod çok daha iyi olmuş 3. Uygulamalarıda karanlık modda açıyor performans ve batarya nasıl olur zamanla gorucem
Kuruluma gelirsek format data yapıp kurduğunda yine aynı sorunla karşılaştım telefonu kapattigimda yine açılıp kapanıyordu twrp ye geçiyordu bende 9.8.1 sürümü tekrar yükleyip wipe gelişmiş bölüme geçip temiz kurulum yaparak kurdum sorunsuz bir şekilde kurulum gerceklesti

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
9.8.12 sürümü yükledim ilk deneyimim yüz kilit acilmasi hizlanmis karanlık mod çok daha iyi olmuş 3. Uygulamalarıda karanlık modda açıyor performans ve batarya nasıl olur zamanla gorucem
Kuruluma gelirsek format data yapıp kurduğunda yine aynı sorunla karşılaştım telefonu kapattigimda yine açılıp kapanıyordu twrp ye geçiyordu bende 9.8.1 sürümü tekrar yükleyip wipe gelişmiş bölüme geçip temiz kurulum yaparak kurdum sorunsuz bir şekilde kurulum gerceklesti

Teşekkür ederim, birkaç ekran görüntüsü atma şansınız var mıdır acaba.

Üst Alt