Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
arkadaşlar bilmediğim bir sebepten dolayı telefonu fastboot moda alıyorum pc görüyor ama yükleyemiyorum büyük ihtimal driver la ilgili bir konu
olmadı pc ye format atayım diyorum belki derdimizi çözeriz

sormak istediğim bir şey var bende şuan ekli ss den görülecek rom yüklü telefonum raphelin model olan hint versiyonu bu başlıktaki yükleme aracı benim telefonuda yüklüyormu

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Windos 7 /64 bit işletim sistemine sahip bir bilgisayar ile ilgili driverları kurarak Konudaki Twrp kurabilirsiniz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
rar içerisinden çıkardığım dosyaya çift tıklayınca yazma ekranı geliyor, img uzantısından dolayı, win7 de hangi programla ilerliyorsunuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benimde sürümler aynı, deneyecem de img çalıştıramadım

Rardan çıkardıktan sonra Komple rom klasörünü C: de miui şeklinde klasör oluşturunuz. Ve çıkarma işlemi yaptığınız Rom klasörünü buraya kopyalayarak MiFlashtool dan Select kısımından bu klasörü gösteriniz.
Mi flash tool da Clean and lock sekmesinin Seçili olmamasına Lütfen dikkat ediniz. (Clean All seçili olacak)
Ek olarak Fastboot rom kurulum rehberi konusunu inceleyebilirsiniz hocam.

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
64bit vista kurulu bir laptop buldum. twrp işlemini halledeyim diyorum ancak driverlarda sıkıntı çıkıyor galiba tek tık aracında başarısız oluyorum. önerisi olan var mı

fastboot exe iç ya da dış komut ... diye bir hata alıyorum

Düzeltme: Vista yüklü sistem ile çözemedim. Windows 7 yüklü bir bilgisayarda işlemi tamamladım.

Son düzenleme:

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
Rardan çıkardıktan sonra Komple rom klasörünü C: de miui şeklinde klasör oluşturunuz. Ve çıkarma işlemi yaptığınız Rom klasörünü buraya kopyalayarak MiFlashtool dan Select kısımından bu klasörü gösteriniz.
Mi flash tool da Clean and lock sekmesinin Seçili olmamasına Lütfen dikkat ediniz. (Clean All seçili olacak)
Ek olarak Fastboot rom kurulum rehberi konusunu inceleyebilirsiniz hocam.

kardeşim dikkat ederiz biliyoruz dedik ama malesef sıkıntı oldu şuan telefonu fastboot modda iken ve EDL moda alıp yüklemek isterken hata veriyor rom yükleyemiyorum değişik rom lar denedim telefon raphelin hint romu offical romu üç kere indirip denedim olmadı usb portlarını değiştirdim olmadı fastboot modda yükleniyor diyor ama 30 40 dk bekliyorum bir şey olmuyor. EDL modda hello package alınamıyor hatası veriyor. Bugün pazar olmasa aldığım yere götürecektim evimede baya uzak bi yer evde uğraşırken valla başım ağrıdı

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim dikkat ederiz biliyoruz dedik ama malesef sıkıntı oldu şuan telefonu fastboot modda iken ve EDL moda alıp yüklemek isterken hata veriyor rom yükleyemiyorum değişik rom lar denedim telefon raphelin hint romu offical romu üç kere indirip denedim olmadı usb portlarını değiştirdim olmadı fastboot modda yükleniyor diyor ama 30 40 dk bekliyorum bir şey olmuyor. EDL modda hello package alınamıyor hatası veriyor. Bugün pazar olmasa aldığım yere götürecektim evimede baya uzak bi yer evde uğraşırken valla başım ağrıdı

neyse kendi kendimi cevaplayayım uzun uğraşlar sonucu telefonun driverlarını silip yeniden yükledim EDL moda alıp romu c nin içinden tekrar attım ve oldu ama aynı şeyi sabahtan beri 20 kere yaptım olmamıştı şimdi niye oldu bilmiyorum fazla kurcalamamak lazım galiba

Son düzenleme:

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
merhaba

bu tek tusla twrp yükleme aracını indirince zip dosyası açılmıyor uygulama bulunamadı mesajı alıyorum.

Hellozepp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
K20 PRO 8/128 G
Konular
7
merhaba

bu tek tusla twrp yükleme aracını indirince zip dosyası açılmıyor uygulama bulunamadı mesajı alıyorum.

Konu icerisinde eski surumu de indir. 3.3.1-15 ismi galiba, sonrasında 3.3.1-22 olan güncelinde indir. İki zip dosyasını da çıkar. 3.3.1-15 dosyası içerisine 3.3.1-22 IMG dosyasını taşı ve ismini 3.3.1-15 kiyle aynı yap, eski 3.3.1-15 dosyasını bu arada klasörden çıkar ki isim değiştirme olsun :)

Sonrasında tasidigin klasör içerisinde .bat uzantılı işlemleri başlayabileceğiniz uzantiya çift tıklayıp içerisinde ki bilgileri okuyarak ve konuda ki resimlere bakarak yükleyebilirsiniz.

gurmer21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
redmi note 7 pr
Konular
13
Konu icerisinde eski surumu de indir. 3.3.1-15 ismi galiba, sonrasında 3.3.1-22 olan güncelinde indir. İki zip dosyasını da çıkar. 3.3.1-15 dosyası içerisine 3.3.1-22 IMG dosyasını taşı ve ismini 3.3.1-15 kiyle aynı yap, eski 3.3.1-15 dosyasını bu arada klasörden çıkar ki isim değiştirme olsun :)

Sonrasında tasidigin klasör içerisinde .bat uzantılı işlemleri başlayabileceğiniz uzantiya çift tıklayıp içerisinde ki bilgileri okuyarak ve konuda ki resimlere bakarak yükleyebilirsiniz.
Çok teşekkürler

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Sorun yaşayanlar için 3.3.1-22 sürümünü tek tuş olarak düzenledim
Redmi K20 Pro Twrp 3.3.1-22 Android Q Destekli, Android Pie desteği de vardır.
İndirme Bağlantısı :

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Driver sorunu yaşayan arkadaşlar, minimal adb Driver i indirip, minimal adb nin dosya konumunu açın, oradaki dosyaları kopyalayın ve indirdiğiniz tek tuşla kurulum dosyasının içine yapıştırın tekrar deneyin.

Üst Alt