Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
Saygılar herkese. K20pro root yapmak istiyorum cihazı ama ne zaman magisk flash yapsam başlangıç ekranından twrp ekranına geri dönüyor ne zaman unroot yaparsam o zaman açılıyor cihaz, daha önce root ettim ama bu seferde ilk açılışta değil de telefonu kapatsam yada şarj bitse açamıyordum. Şuan hiç yemiyor 10.3.3 global yüklü cihazda

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Saygılar herkese. K20pro root yapmak istiyorum cihazı ama ne zaman magisk flash yapsam başlangıç ekranından twrp ekranına geri dönüyor ne zaman unroot yaparsam o zaman açılıyor cihaz, daha önce root ettim ama bu seferde ilk açılışta değil de telefonu kapatsam yada şarj bitse açamıyordum. Şuan hiç yemiyor 10.3.3 global yüklü cihazda

Mi9T Pro da Global rom ile hiç root denemedim hocam,
Güncel twrp versiyonu ile güncel Magisk versiyonu ile mi denediniz?
Hangi twrp ve magisk ile root yaptığınızı Belirtir misiniz?

rknihtiyat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erkan
Cihazım
Redmi K20Pro
Konular
0
Selamlar herkese,
Yaklaşık üç aydır k20pro kullanıyorum , telefonun performansından falan memnunum. Ancak android 10 ve miui 11 güncelleme muhabbeti canımı oldukça sıktı.Telefonu güncellemeye çalıştığımda o kadar yabancı olduğum terimlerle karşılaştım ki kafam allak bullak oldu. Güncellemek illa gerekiyor mu şu durumda onuda anlamış değilim. Lütfen biri beni aydınlatabilir mi ? Yüklü sürüm V10.3.16.0PFKCNXM(stable) .İlla ki güncellemek gerekiyor ise şunu biri aptala anlatır gibi anlatabilir mi ? teşekkürler :)

Tornado34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mı 5s plus
Konular
2
Mi9T Pro da Global rom ile hiç root denemedim hocam,
Güncel twrp versiyonu ile güncel Magisk versiyonu ile mi denediniz?
Hangi twrp ve magisk ile root yaptığınızı Belirtir misiniz?
Hocam son 20.2 magisk ile root yaptım, LR. Team 3.3.1 yüklü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar herkese,
Yaklaşık üç aydır k20pro kullanıyorum , telefonun performansından falan memnunum. Ancak android 10 ve miui 11 güncelleme muhabbeti canımı oldukça sıktı.Telefonu güncellemeye çalıştığımda o kadar yabancı olduğum terimlerle karşılaştım ki kafam allak bullak oldu. Güncellemek illa gerekiyor mu şu durumda onuda anlamış değilim. Lütfen biri beni aydınlatabilir mi ? Yüklü sürüm V10.3.16.0PFKCNXM(stable) .İlla ki güncellemek gerekiyor ise şunu biri aptala anlatır gibi anlatabilir mi ? teşekkürler :)
Otomatik güncelleme bir kaç gün içinde yayınlanacak. Sizin herhangi birşey yapmanıza gerek yok kendiliğinden yapar güncellemeyi. Yapmanızda yada yapmamanızda bir sakınca yok, size kalmış birşey. Otomatik güncelleme açık ise WiFi bulduğunda kendi indirip paketi size sadece cihazı yeniden başlatmak kalır

Son düzenleme:

head28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
note 3 pro
Konular
2
Antiroolback twrp varmı bildiginiz

ondercok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
önder
Cihazım
mi 5s Plus
Konular
9
Denemeden bişey diyemiyorum birinde çalışan ötekinde çalışmıyor hocam
dostum şimdi dediğin gibi twrp yi attım sonrada 22 sürüm update img flashladım. fakat telefona restart atınca twrpde yine eski sürüm numarası gözüküyor?

Üst Alt