Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

ahmetatici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
NOTE 12 PRO+
Meslek
Memur
Konular
0
arkadaşlar indirme linkinde problem var sanırım.kontrol ederseniz sevinirim.

performans1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
Twrp yeni sürümü çıkmış

Kaynak :

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
TWRP-3.3.1-21 güncellemek için;
İndirmek için;

Yeni güncellemeyi yapmak için, mevcut olan TWRP açın, Install yazısına dokunun, sağda bulunan Install Image yazısına dokunun indirdiğiniz (
twrp-3.3.1-21-raphael-mauronofrio.img) dosyasını seçin gelen menüden Recovery seçip yükleyin. Ardından TWRP anamenüsüne gelip Reboot, Recovery seçin. Hayırlı olsun.

TWRP 3.3.1-21 raphael/rapahelin by mauronofrio:
Fixed compatibility.zip error.

Ozzyozborn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan
Cihazım
Red Mi K20 Pro
Meslek
Mobilyacı
Konular
12
Merhaba dediğiniz gibi yaptım kuruldu ilk restarta twrp girdi reboot dedim.. Aradan zaman geçti şimdi girmeye çalıstım bu sefer mi recovery e girdi neden olur bu

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba dediğiniz gibi yaptım kuruldu ilk restarta twrp girdi reboot dedim.. Aradan zaman geçti şimdi girmeye çalıstım bu sefer mi recovery e girdi neden olur bu
Custom rom ya da magisk yüklenmeli

rapstar338

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Le Max 2
Konular
3
China rom kurdum. onu silip global yülkiyim dedim. romu kurunca twrp gitmiş. konudaki twrp aracıyla tekrar kurdum. sonra wipe yaptım ve yeniden başlattım. fastboota girdi tekrar Twrp kuramıyorum. Herşey başarılı fakat yeniden başlayınca fastboota atıyor. sistem de yüklü değil elim kolum bağlı lütfen yardım edin dostlar. fastboot romu kursam imei zarar görür mü teşekkürler.

performans1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
China rom kurdum. onu silip global yülkiyim dedim. romu kurunca twrp gitmiş. konudaki twrp aracıyla tekrar kurdum. sonra wipe yaptım ve yeniden başlattım. fastboota girdi tekrar Twrp kuramıyorum. Herşey başarılı fakat yeniden başlayınca fastboota atıyor. sistem de yüklü değil elim kolum bağlı lütfen yardım edin dostlar. fastboot romu kursam imei zarar görür mü teşekkürler.
Kardeşim mi flash ile orjinal roma dön forumda anlatimi var mi flash in 2016 surumunu kullanmani tavsiye ederim, forumdaki anlatimin aynisini yap düzelir

Üst Alt