Recovery Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı [Official]

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Şuan bu şekilde kullanıyorum. Global veya diğer 11 miui rom yükseltmek istiyorum çok da birşey bilmiyorum yeni öğrenmeye çalışıyorum çok başarılı olamadım bu konuda
Öncelikle twrp yükle sonra magisk flashla istediğin romu kurabilirsiniz

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Recovery orange fox kullanıyorum onda işlemler nasıl?

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Temiz bir kurulum yapmak en sağlıklısı öncelikle telefona uygun zip romu indir zaten forumda rom çok. Orange yi kurduğunuzu varsayıyorum sonra tlefonu recoveryde aç wipe ye gir format data deyip çıkan yerde klavye ile yes diyeceksiniz işlem bitince reboot recovery diceksiniz. Recoveryde açıldı mı sonra romu telefon hafızasına atın sonra 4 wipe yapacaksın dlavik chachce system ve data seçip onaylayın sonra romu flashla 5 ile 10 dk bekle temiz kurulum yapılmıştır

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Temiz bir kurulum yapmak en sağlıklısı öncelikle telefona uygun zip romu indir zaten forumda rom çok. Orange yi kurduğunuzu varsayıyorum sonra tlefonu recoveryde aç wipe ye gir format data deyip çıkan yerde klavye ile yes diyeceksiniz işlem bitince reboot recovery diceksiniz. Recoveryde açıldı mı sonra romu telefon hafızasına atın sonra 4 wipe yapacaksın dlavik chachce system ve data seçip onaylayın sonra romu flashla 5 ile 10 dk bekle temiz kurulum yapılmıştır
Ben imei uçacak diye yapamıyorum :D

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

BurakBagriyanik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
RedMi K20 PRO 8
Konular
0
twrp güvelledim magic kurdum twrp üzerinden fakat indirğim - / zip olarak twrp üzerinden kurmaya çalışıyorum hata veriyor nasıl yapabilirim şuna uğraşıyorum ama çözemedim ?

Üst Alt