Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam
Mega Çalışıyor
Google için gmail hesabınızla giriş yapıp Drive kaydedip indirebilirsiniz
Yandex link konudaki pasif gözüküyor. Aktif linki aşağıya ekliyorum. Yandex disk hesabınız varsa diske kaydedip indirebilirsiniz. (RAPHAEL OLANI)
Daha hala kamera sorunu yüzünden rom bulamadım son olarak bunu denıcem yoksa K20 pro macerası son buluyor büyük ihtimal. Mi8 kullanıcısıydım batarya ve ekranı ıcın geçtim pişman oldum diyebilirim.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Daha hala kamera sorunu yüzünden rom bulamadım son olarak bunu denıcem yoksa K20 pro macerası son buluyor büyük ihtimal. Mi8 kullanıcısıydım batarya ve ekranı ıcın geçtim pişman oldum diyebilirim.
Hocam Gcam denediniz mi?

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Hocam Gcam denediniz mi?
hocam Denedım G cam Brasil Hypercam ın paralı olan XML dosyalarını kullanıyorum Global romlarda sıkıntı yok Custom romlarda kamera çamur gibi Custom rom kullanmadanda telefon kullanamıyorum.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
hocam Denedım G cam Brasil Hypercam ın paralı olan XML dosyalarını kullanıyorum Global romlarda sıkıntı yok Custom romlarda kamera çamur gibi Custom rom kullanmadanda telefon kullanamıyorum.
Hocam Gcam'ın birde mevcetin hocamın paylaşmış olduğu aşağıdaki konuda bulunan xml ve sürümünü dener misiniz? Bende kullanıyorum gayet sorunsuz ve stabil çalışıyor...

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Her türlü XML satışına ve ticaretine karşıyım hocam. Hypercam, Google kameranın ne olduğunu bilmeyen brezilyalılar için bir tuzaktır.
Hypercam, Xcam'ın izinsiz ve kredi vermeden çalınmış halidir. Kesinlikle bir XML ye para ödenmesine karşıyım.

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
dogrudur ama kamera konusunda ınanın çok canım sıkılmaya başladı Normalde bır ısık kaynagına tuttugumda ılla kı parlama olacak ama benım telefonumdakı bambaşka bısey resmen ekranda bı fıltre var gıbı goruntu alıyorum öyle saçma şeyler denedım kı bunlardan bırıde O XML dosyalarını denemek oldu. MI 8 de sızın verdıgınız XML dosyasını kullanıyordum gayet net çekımler yapıyordum K20 proda bu olay hiç istedıgım gıbı degıl malesef ki.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
dogrudur ama kamera konusunda ınanın çok canım sıkılmaya başladı Normalde bır ısık kaynagına tuttugumda ılla kı parlama olacak ama benım telefonumdakı bambaşka bısey resmen ekranda bı fıltre var gıbı goruntu alıyorum öyle saçma şeyler denedım kı bunlardan bırıde O XML dosyalarını denemek oldu. MI 8 de sızın verdıgınız XML dosyasını kullanıyordum gayet net çekımler yapıyordum K20 proda bu olay hiç istedıgım gıbı degıl malesef ki.
Kendimde Mi9T Pro kullanıyorum hocam. Gcamde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Buradaki burial ya da urnyx sürümünü deneyebilirsiniz.

acarjudge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Konular
5
Sürüm stabil olanı. Gayet iyi. Tevsiye ederim

mihendiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
Masik x kullanırken bluetooth kulaklık için equalizer kullanan varmı bir türlü halledemedim spotify içinde bile gözükmüyor equalizer anlayamadım

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Masik x kullanırken bluetooth kulaklık için equalizer kullanan varmı bir türlü halledemedim spotify içinde bile gözükmüyor equalizer anlayamadım
Hocam Aşağıdaki 2 konudan birini uygularsanız Bluetooth/ Hoparlör/ Kulaklık ile ilgili ince ayarlar yapabilirsiniz. (Ekolayzır- Ses Db arttırma- Kulaklık Modülleri gibi birçok ayarları)

Viper4Android

JamesDSP

Üst Alt