Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Bende denedim 11.3 için hocam ama hata veriyor

Diğer arkadaş yazdığında denediğimde vardı sorun yoktu şimdi tekrar baktım silinmiş bütün linkler pasif bulabilirsem sizinle paylaşacam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resquee06 hakyavuz96 eksiomi

Son düzenleme:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
cohci52 hocam 11.3 linkler pasifti "Yandex"e ekledim, bilginiz olsun.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
teşekkürler 11.3 sürümü yükledim yalnız miui sürümü 20.3.27 beta görünüyor sizde de bu şekilde mi? 11.3 stabil sürüm diye biliyorum ama beta yazıyor

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
candy kernel 6.4 te yükledim pil performansını ölçmek istiyorum bakalım bir kaç güne deneyimleri paylaşırım. global romda 4,30-5 saati geçmiyor ekran süresi. tek sevmediğim yanı galeri, ayarlar gibi ana menü ikonları hareketli değil.

ayrıca şimdi farkettim şu kilit ekranındayken parmak izi ile kilidi açınca, anasayfa gelirken ekranın bi anlık sönüp yanması bug ı bu romda da var. bütün eu betalar ve miroom betalarda da vardı sırf bu yüzden custom romlardan soğuyorum

Son düzenleme:

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
teşekkürler 11.3 sürümü yükledim yalnız miui sürümü 20.3.27 beta görünüyor sizde de bu şekilde mi? 11.3 stabil sürüm diye biliyorum ama beta yazıyor

Eyvallah Hayırlı olsun Hocam
MasikX taban olarak MiRoom Beta 20.3.27 nin son sürümünü kullanıyor ondan dolayı öyle yazıyor Dikkat ettiyseniz eğer Rom yüklenirken 11.3 ibaresi vardı yani merak etmeyin bu o son betanın MasikX e göre stabillenmiş hali...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

candy kernel 6.4 te yükledim pil performansını ölçmek istiyorum bakalım bir kaç güne deneyimleri paylaşırım. global romda 4,30-5 saati geçmiyor ekran süresi. tek sevmediğim yanı galeri, ayarlar gibi ana menü ikonları hareketli değil.

ayrıca şimdi farkettim şu kilit ekranındayken parmak izi ile kilidi açınca, anasayfa gelirken ekranın bi anlık sönüp yanması bug ı bu romda da var. bütün eu betalar ve miroom betalarda da vardı sırf bu yüzden custom romlardan soğuyorum

Hocam onun çözümü var hem daha hızlanıyor geçişler şu şekilde
>>Ayarlar
>>Ana Ekran bölümünde attığım SS deki işaretli şekilde yaparsanız birde
>>Birde Geliştirici Seçeneklerinde SS deki gibi 0.5x çekerseniz ( zimba hocamdan öğrenmiştim 0.5x olayını bu arada teşekkürler )

Çok daha akıcı ve pürüzsüz bir deneyim yaşarsınız...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Arcat17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi5
Konular
0
Selamlar,

Telefonum son günlerde kendiliğinden açıp kapanmaya başladı. Özellikle cebimdeyken oluyor bu durum. Bu romdan önce de 1-2 kere kapanmıştı ama artık günlük 4-5 kereye çıktı. Bir de Whatsap görüntülü aramalardan sonra telefonumun titreşimi kesilmiyor:D Bu durumları yaşayan ya da yardımcı olabilecek olan var mıdır acaba?

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Selamlar,

Telefonum son günlerde kendiliğinden açıp kapanmaya başladı. Özellikle cebimdeyken oluyor bu durum. Bu romdan önce de 1-2 kere kapanmıştı ama artık günlük 4-5 kereye çıktı. Bir de Whatsap görüntülü aramalardan sonra telefonumun titreşimi kesilmiyor:D Bu durumları yaşayan ya da yardımcı olabilecek olan var mıdır acaba?
Şuan deniyorum 11.3 Sürümünü, memnun kalmaz isem Mi Room 11.0.8 geri dönebilirim şarj konusunda aynı gibiler

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Selamlar,

Hocam MasikX 11.3 mü kullanıyorsunuz?

Üst Alt