Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Masik ™X V 16.2 Android 10 MIUI 12 30.08.2020

cemal3180

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cemal Can
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Masikte mi bitti ne oluyor acaba bunlara ? Miroom dağıldı masik dağıldı revos en son tatile gittiydi bize de tek eu mu kaldı şimdi :(

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Masikte mi bitti ne oluyor acaba bunlara ? Miroom dağıldı masik dağıldı revos en son tatile gittiydi bize de tek eu mu kaldı şimdi :(
Rom geliştirmeye devam edecek ama bir süreliğine durdurmuşlar.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mihendiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
0
Rom şuan kullanılabilir değil keşke kullanılabilir bıraksaymış otomatik ekran parlaklığı yok konuşurken telefon kulağa yaklaşınca ekran kapatmıyor pusula çalışmıyor ki navigasyonda etkileniyor yönsüz bir işe yaramıyor bence kötü oldu güzel romlar yapıyorlardı.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Rom şuan kullanılabilir değil keşke kullanılabilir bıraksaymış otomatik ekran parlaklığı yok konuşurken telefon kulağa yaklaşınca ekran kapatmıyor pusula çalışmıyor ki navigasyonda etkileniyor yönsüz bir işe yaramıyor bence kötü oldu güzel romlar yapıyorlardı.
Bahsettiğiniz hataların hiç birine rastlamadım. Yeniden temiz kurulum yaparsanız problemleriniz çözülür.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ROCKSTAR~

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim Atabay
Cihazım
Redmi S2
Konular
3
Hocam bu son sürüm ,vede Jarvis mod demi

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2

arkadaşlar bu linkten tüm eski ve yeni masik sürümlerini ve tüm cihazlar için görebilirsiniz. 9t pro için Raphael olanı indireceksiniz. ben araştırmaya başlayınca çok kafamı karıştırmıştı, hangisi daha yeni sürüm diye.. bir sürü sürüm var yok 16.1 , yok X, yok P vs.. en son sürüm masik P imiş, yani Premium en son güncelleme 30 ağustos tarihinde çıkmış. zaten listesinden tarihe göre anlaşılıyor. ben kurdum bence güzel bir rom , 1 gün denedim 9 saat ekran süresi verdi. şimdi Eu stable romu da deniyorum karşılaştırmak için.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4

arkadaşlar bu linkten tüm eski ve yeni masik sürümlerini ve tüm cihazlar için görebilirsiniz. 9t pro için Raphael olanı indireceksiniz. ben araştırmaya başlayınca çok kafamı karıştırmıştı, hangisi daha yeni sürüm diye.. bir sürü sürüm var yok 16.1 , yok X, yok P vs.. en son sürüm masik P imiş, yani Premium en son güncelleme 30 ağustos tarihinde çıkmış. zaten listesinden tarihe göre anlaşılıyor. ben kurdum bence güzel bir rom , 1 gün denedim 9 saat ekran süresi verdi. şimdi Eu stable romu da deniyorum karşılaştırmak için.
Teşekkür ederiz. Karşılaştırma bitince görüşlerinizi yazarsanız ayrıca mutlu oluruz.

eranyum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Teşekkür ederiz. Karşılaştırma bitince görüşlerinizi yazarsanız ayrıca mutlu oluruz.

hocam bununla ilgili bir konu açtım belki görmüşsünüzdür. deneyimlediğim romların karşılaştırmasını yapıyorum; konuyu bu şekilde açmıştım, artık romlar arası karşılaştırmaya döndü angel~~ başlığı değiştiremedim

Üst Alt