Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro EEA Avrupa Kararlı MIUI11 V11.0.3.0.QFKEUXM

mehmetabit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmetabit
Cihazım
Redmi K20 pro
Konular
0
Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro EEA Kararlı MIUI V11.0.3.0.QFKEUXM
Güncellemesi Yayınlandı

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yükleme Talimatı
-
OTA üzerinden ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
-OTA üzerinden güncelleme gelmediyse Recovery linkinden dosyayı indirin ve Ayarlar - Hakkında - Sistem Güncelleme bölümüne gelin ve sağ üsteki 3 noktaya tıklayın ve '' Güncelleme paketini seç" diyerek indirdiğiniz dosyayı seçin ve yüklemenin tamamlanmasını bekleyiniz.
" Güncelleme Paketini Seç" seçeneği çıkmıyor ise Mıuı 10 logosu üzerine, ardı ardına 10 defa tıklayarak seçeneği etkinleştirebilirsiniz.

Tam ekranlı cihazlar için optimize edilmiş kapsamlı tasarım

Görsel dağınıklığı gidermek, dokunma kontrollerini iyileştirmek ve renk kullanımının iyileştirilmesi, sizinle içerik arasında hiçbir şeyin durmadığı bir sistem oluşturmamızı sağladı.

Her zaman açık ekran

Her zaman açık ekran şimdi muhteşem dinamik temalarla geliyor. Temel bilgiler ekranda 7/24 görüntülenir.

Cihazınızı benzersiz bir imza ile kişiselleştirin

Şaşırtıcı özel efektlerimizle ekranınızı canlı tutun

Doğa sesleri

Yeni alarm zil seslerimizle, doğanın yumuşak sesleriyle uyanın

Bildirim sesleri sizi yormaz. Şimdi, tıpkı doğanın yaptığı gibi, dinamik olarak değişmeye devam ediyorlar.

Mi Paylaş

Dosyaları telefondan telefona en yüksek hızlarda aktarma

evraklar

Belgelerinizi açmadan önce önizleyin

Yeni Mi Belge Görüntüleyicimizle üretken ve verimli kalın

Baskı

Herhangi bir ek uygulama yüklemeden fotoğrafları ve dosyaları doğrudan telefonunuzdan basın

Daha fazla özellik

Görevler. Notes uygulamasında görevlerinizi yönetin ve düzenleyin. Zamanında bildirimler alın ve yapılanları işaretleyin.

Hızlı cevaplar Herhangi bir uygulamadan gelen mesajları yanıtlayın.

Oyun Turbo. Cihazınızı mükemmel bir oyun konsoluna dönüştürün.

sistem

Android 10'a dayanan kararlı MIUI 11

Recovery İndirme Bağlantısı

-Fastboot ile Rom Yükleme Rehberi eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir
Redmi K20 Pro kullanıyorum, bu gün güncelleme ota üzerinden geldi, bildirim geldi güncelleme var diye, açtım bu güncelleme, dedim wifi ye bağlanınca indiririm, iki saat sonra wifi ye bağlandım güncelleme yok diyor, şaşırdım neden oldu acaba böyle, bilen varsa söylesin lütfen

Furkan Bektaş

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
10
Redmi K20 Pro kullanıyorum, bu gün güncelleme ota üzerinden geldi, bildirim geldi güncelleme var diye, açtım bu güncelleme, dedim wifi ye bağlanınca indiririm, iki saat sonra wifi ye bağlandım güncelleme yok diyor, şaşırdım neden oldu acaba böyle, bilen varsa söylesin lütfen
Geri çekiyorlar bazen hata farkedildiyse
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geri çekiyorlar bazen hata farkedildiyse

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10
Selam herkese,
Bugün aldığım Mi 9t Pro telefonuma ilk kurulum sonrası, OTA dan önce miui 10 bir güncelleme daha sonrasında da Miui11 v11.0.3.0 güncellemesi geldi.
Hiç bir sıkıntı yoktu, telefon gayet güzel çalışıyordu. Sonrasında restart yapmak istedim ve olanlar oldu cihaz mi recovery menu de açıyor.
Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan birileri var mı yardım lütfen...
Kilidi açık olsa EU rom falan kuracağım ama henüz açılmadı...

Meduni12

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mix3
Konular
17
Selam herkese,
Bugün aldığım Mi 9t Pro telefonuma ilk kurulum sonrası, OTA dan önce miui 10 bir güncelleme daha sonrasında da Miui11 v11.0.3.0 güncellemesi geldi.
Hiç bir sıkıntı yoktu, telefon gayet güzel çalışıyordu. Sonrasında restart yapmak istedim ve olanlar oldu cihaz mi recovery menu de açıyor.
Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan birileri var mı yardım lütfen...
Kilidi açık olsa EU rom falan kuracağım ama henüz açılmadı...

miflash ile orjinal rom kurarsan açıöır. sorun yok

illa ki aşinasınızdır okumuşsunuzdur ama yine de cihaza ait fasboot rom u indireceksiniz

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5

illa ki aşinasınızdır okumuşsunuzdur ama yine de cihaza ait fasboot rom u indireceksiniz
hocam bende EEA global miui 11 kurulu 11.0.3.0 QFKEUXM düz globale geçmeyi düşünüyorum PFKMIXM olana Android 10 dan 9 a düşünce sorun olur mu fastboot atarak yapacağım bu işi çünkü genel global in 11 ini denemek istiyorum çıksa bile fastbootu çıkması uzun sürer diye şimdiden geçmek istiyorum

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10

bootloader kilidi açık değil ama... fastboot la yükleme yapabilir miyim?

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
hocam bende EEA global miui 11 kurulu 11.0.3.0 QFKEUXM düz globale geçmeyi düşünüyorum PFKMIXM olana Android 10 dan 9 a düşünce sorun olur mu fastboot atarak yapacağım bu işi çünkü genel global in 11 ini denemek istiyorum çıksa bile fastbootu çıkması uzun sürer diye şimdiden geçmek istiyorum
birde TWRP kurup format yapmama gerek varmi direk fastboot atarak geçiş yapsam sorun olur mu

S

Silinen üye 107783

Guest
Miui 11 Globalde umarım daha iyi ekran verir :D

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mechanicalg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Merhabalar,
Xiaomi Mi9t cihazıma uzaktan TWRP aracılığı ile format data yapılıp recoveryden Xioami.eu 10.3.15 Stabil versiyonu kuruldu. Şimdi telefonumun içerisinde yer alan Sistem Güncelleme uygulamasında baktığım zaman V11.0.3.0.PFJCNXM versiyonu geldiğini görüyorum. Bunu indirip direk kurma şansım var mı yoksa tekrardan farklı bir linkten aynı sürümü bulup bilgisayara indirdikten sonra telefonuma atıp TWRP aracılığı ile mi kurmam gerekiyor? Ayrıca ben uygulamalarımın ve dosyalarımın silinmesini istemiyorum lakin birçok arkadaş TWRP'de güncellemeden önce format data, wipe cache yapılması gerektiğinden bahsetmiş. Böyle bir durum sözkonusu mudur?
Yardımlarınızı rica ederim.

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10
Hocam eea ile global arasında fark yok ama dialer uygulaması miui olabilir mi globalde
Merhaba,

Yaklaşık 2 yıl mi6 kullandıktan sonra dün itibari ile mi9t pro telefona geçiş yaptım. Mi 6 da hep eu rom kullanıyordum. yeni telefonumda henüz kilit açılmadığı için mecbur global rom kullanıyorum. Bu android in kendi dialer ini dayatması cihaza mı özel, yoksa global rom la mı ilgili. Çünkü nefret ediyorum bu dialer dan...
Bilgi lütfen. Neden miui kullanan bir cihazda kendi dialer ı varken android dialer mecbur bırakılıyor?

Üst Alt