Rom [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta - v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam merhaba size bir kaç sorum olcak bende dün aldım mi 9t pro modeli

Şu anda 10,3,2 yüklü ve güncel diyor. Telefoncu bana 1 hafta sonra gel IMEI atacağım dedi. İlk defa android kullaniyorum. Bu söylediğiniz MIUI 11 yüklemeyi denesem gittiğimde acaba bir sorun çıkar mı IMEI atarken,

Birde benim arama ve mesaj ikonlarim değişmiyor hiç bir şekilde ne yapabilirim bununla alakali teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Telefoncu kilit açma işlemi yapmıştır oda 1 hafta süre vermistir. 1 hafta herhangi bir güncelleme yapmayın yoksa IMEI repair işlemi uzar

Son düzenleme:

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Telefoncu kilit açma işlemi yapmıştır oda 1 hafta süre vermistir. 1 hafta herhangi bir güncelleme yapmayın yoksa MODEM atma işlemi uzar
Hocam bootloder kilidi henüz açılmamış bu nedenle beta rom yukleyemezsiniz ancak fesboot üzerinden yukleye bilirsiniz
Mi hesabı oluşturun telefonda var sonra ayarlar temalar bölümünde daha fazlasi seçeneği var onu seçin beğendiğiniz temayı yükleyin telefon ikonları bu şekilde değişir kilit acildikdan sonra beta romları yuklersiniz

cagri6717

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
8
Hocam bootloder kilidi henüz açılmamış bu nedenle beta rom yukleyemezsiniz ancak fesboot üzerinden yukleye bilirsiniz
Mi hesabı oluşturun telefonda var sonra ayarlar temalar bölümünde daha fazlasi seçeneği var onu seçin beğendiğiniz temayı yükleyin telefon ikonları bu şekilde değişir kilit acildikdan sonra beta romları yuklersiniz

Bide şeyden şüpheleniyorum cihazımın mi 9 t pro olduğunu kesin olarak nerden anlayabilirim. K20 ye mi 9t pro romu atmış olabilirler diyorlar. İşin açığı biraz canım sıkıldı ilk defa garantisiz cihaz aldım merak ettiğim şeyler var baya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom yüklemede modem ile alakalı sorun yaşanmıyor. google kendi uygulamaları olduğu için olabilir hocam. miui kendi mesajlar ve telefon uygulamasını kullanmıyor galiba. uygulamalara girip ekran görüntüsünü paylaşırsanız daha iyi anlaşılır.

Birde hocam k20 proya mi 9t pro romu atmış olabilir mi cihazımın kesinlikle 9t pro olduğunu nasıl anlayabilirim

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bide şeyden şüpheleniyorum cihazımın mi 9 t pro olduğunu kesin olarak nerden anlayabilirim. K20 ye mi 9t pro romu atmış olabilirler diyorlar. İşin açığı biraz canım sıkıldı ilk defa garantisiz cihaz aldım merak ettiğim şeyler var baya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde hocam k20 proya mi 9t pro romu atmış olabilir mi cihazımın kesinlikle 9t pro olduğunu nasıl anlayabilirim
Kutusunda yazar hocam

ynsylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus YALÇIN
Cihazım
huawei P10
Konular
1
Herkese merhaba. Mİ 9T İhtalatçı garantili Global kararlı sürüm telefonuma birkaç gün önce Miui 11 güncellemesi geldi ve yaptım. Ancak Miui 11 EU rom olan kişilerde olan bazı özellikler benim telefonumda yok. Çift tıklama ile ekranı kapama, quick arama vs. Bu gibi şeyler Global sürüme ek bir güncelleme ile gelir mi acaba ?

Ayrıca EU roma geçsem;
1- Bildirim sıkıntısı var mı ?
2- güncellemeleri telefon üzerinden tek tuşla yapabilir miyim
3- Globala göre eksisi var mı ? ( Kamera çekimi, netflix hd ayarları vs. )
4- Bankacılık uygumalarında güvenlik sıkıntısı olur mu ?

Konu hakkında tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Birde EU roma geçmek çok zor mu :)

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Valla bana bı kutu verdi üstünde hiç IMEI falan yok. Başka türlü anlama şansımız yokmu. İçine sadece şarj aleti ve kablo koymus
ürün doğrulama sitesi ile kontrol edebilirsiniz
siteyi açın cihazınızın imei numarasını ve alttaki doğrulama kodunu girip sorgulama yapabilirsiniz.

cagri6717

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
8
ürün doğrulama sitesi ile kontrol edebilirsiniz
siteyi açın cihazınızın imei numarasını ve alttaki doğrulama kodunu girip sorgulama yapabilirsiniz.

cagri6717

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
8

Mi 8t pro yazıyor baktimda. Herhangi bir sorun yok sanırım. Cihazı aldığımda indirilenler kısmında bı dosya vardi. Ondan biraz şüphelendim işin açığı. Ekli dosya olarak onunda atıyım siize bı bakın isterseniz

Üst Alt