Recovery [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beyza74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gencay
Cihazım
Mi 5s
Konular
8
Global kararlı 11.0.1 mevcut mi rooma geçmek istiyorum bu twrp ile 4 wipe yapıp mi rooma geçebilirmiyim sorunsuz

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Global kararlı 11.0.1 mevcut mi rooma geçmek istiyorum bu twrp ile 4 wipe yapıp mi rooma geçebilirmiyim sorunsuz
Format data yapmalısınız hocam. Telefon sıfırlanır yedeklerinizi alınız. Sonrasında 4 wipe yaparak geçersiniz.

Beyza74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gencay
Cihazım
Mi 5s
Konular
8
Format data yapmam için twrp kurmam gerekli cihaz kayıtlı ama twrp silinmiş bende anlamadım bir de bir sorum daha olacak cihaz 3 g de çalışmıyor sadece 4.5 g de çalısıyo 3 g işaretlediğimde edge 2 g çalısıyor sadrce 4.5 g çekiyo hat yazılımsal mı yoksa imeii repair işlemleri hatalı mı yapılmıs çözümü başka roma geçerek düzelir mi yoksa tekrar imeii repair işlemleri mi yapılmalı teşekkürler

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Format data yapmam için twrp kurmam gerekli cihaz kayıtlı ama twrp silinmiş bende anlamadım bir de bir sorum daha olacak cihaz 3 g de çalışmıyor sadece 4.5 g de çalısıyo 3 g işaretlediğimde edge 2 g çalısıyor sadrce 4.5 g çekiyo hat yazılımsal mı yoksa imeii repair işlemleri hatalı mı yapılmıs çözümü başka roma geçerek düzelir mi yoksa tekrar imeii repair işlemleri mi yapılmalı teşekkürler
Hocam global rom yüklendiğinde magisk yüklenmezse twrp uçar. Hatali dosya ile repair işlemi yapılmış olabilir. Yazılımsal olacağını zannetmiyorum.

Beyza74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gencay
Cihazım
Mi 5s
Konular
8
Banada öyle geliyo imei repair işlemleri hatalı yapılmıs sanırım tanıdık arkadaşımdan almıstım o atmıs zaten imeii tekrar ona yaptırcam artık teşekkür ederim yorumlarınız için

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Banada öyle geliyo imei repair işlemleri hatalı yapılmıs sanırım tanıdık arkadaşımdan almıstım o atmıs zaten imeii tekrar ona yaptırcam artık teşekkür ederim yorumlarınız için
Kolay gelsin hocam.

Beyza74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gencay
Cihazım
Mi 5s
Konular
8
Msgisk yüklüde hata yapılmıs bi yerde dediğiniz gibi global yükledikten sonra magisk yüklenmemiş dha sonra yüklenmiş galiba ben buna bu twrp yüklesem romu değiştirip bi de öyle denemek istiyorum romdan değilse tekrar imeii işlemlerini hallettirim twrp yüklerken cihazı fastboot moda alıyoduk demi

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Msgisk yüklüde hata yapılmıs bi yerde dediğiniz gibi global yükledikten sonra magisk yüklenmemiş dha sonra yüklenmiş galiba ben buna bu twrp yüklesem romu değiştirip bi de öyle denemek istiyorum romdan değilse tekrar imeii işlemlerini hallettirim twrp yüklerken cihazı fastboot moda alıyoduk demi
Evet hocam konuda belirtilen şekilde yükleyebilirsiniz.

Beyza74

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gencay
Cihazım
Mi 5s
Konular
8
Mi room beta mı stabil mi önerirsiniz hocam mi 9 t için mi 8 se vardı 9.10.10 beta kullanıyodum onda baya iyiydi şarj konusunda mi 9 t için şarj olark ne önerebilirsiniz

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Mi room beta mı stabil mi önerirsiniz hocam mi 9 t için mi 8 se vardı 9.10.10 beta kullanıyodum onda baya iyiydi şarj konusunda mi 9 t için şarj olark ne önerebilirsiniz
Aynı sürüm 9t içinde mevcut hocam. Ben Eu stabil kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt