Recovery [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1109 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
böyle bir hata almaktayım hocam ?
bunları indirip kurun bilgisayarı yeniden başlatın

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
hocam çok teşekkür ederim bir sorum daha olucak mi tool v2 de bu aşamada kaldı beklemelimiyim ne yapmalıyım ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    31,1 KB · Görüntüleme: 35

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Hocam bu güncellemeyi yaptıktan sonra ne yapmam gerekiyor twrp ye felan yönlendirmez demi günceledikten sonra direk reboot atıp başlatır mı yoksa twrp den bir işlem mi yapmam gerekir ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-20-22-21-19-485_pl.zdunex25.updater.jpg
    Screenshot_2019-12-20-22-21-19-485_pl.zdunex25.updater.jpg
    201,3 KB · Görüntüleme: 32

Berat9306

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beratcan
Cihazım
Mi 9se
Konular
0
Hocam merhaba mi 9t cihazımda twrp yüklüydü ordan tek tuş yükle ile yükledim ana ekrana kısa yolu geldi tekrar twrp ye girdim img dosyasının altında bi dosya daha vardı ona tıkladım kaldırdı sanırım direk fastboot moduna giriyor. Fakat kısayol halen duruyor.

Son düzenleme:

fenomen87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
berkanp
Cihazım
mi9tpro
Konular
0
uygulama guzel ama telefonuma yukledıkten sonra twrp den cıkmadı sımdıde oyle kaldı tlf num su an cop

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Aynı twrp'yi kullanıyorum twrp girerken desen şifresini sorardı şifreleme kalkardı ama bu sefer eu romu güncellemek için twrpye girdiğimde sormadı haliyle flaşlayamadım, tekrar twrpyi kurdum ama yok twrp başlangın ekranı geliyor sonra yeniden açılıp twrp ekranından sonra direkt flash wipe ekranı geliyor, desen sormuyor, şifreleri kaldırıp tekrar twrpyi açıyorum gene şifrelenmiş gibi saçma sapan karakterli gözüküyor dosyalar, ooof off!

Abbasi233

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
By.TRabZonLu™ ustam bu tool'u kullanarak 9T Pro cihazıma twrp yükledim fakat fastboot modda takılı kaldı hiç bir türlü cihazımı açamıyorum. Twrp'ye de giremiyorum ne yapmalıyım acil yardımın gerekli. İnternet üzerinde de bu konuyla ilgili hala araştırma yapıyorum.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
By.TRabZonLu™ ustam bu tool'u kullanarak 9T Pro cihazıma twrp yükledim fakat fastboot modda takılı kaldı hiç bir türlü cihazımı açamıyorum. Twrp'ye de giremiyorum ne yapmalıyım acil yardımın gerekli. İnternet üzerinde de bu konuyla ilgili hala araştırma yapıyorum.
fastboot modda kaldıysa fastboot romunu kurun yada tekrar dan twrp kurmayı deneyin

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Yanlış Yükleme yapmışsınız bu 9T için
9T Pro için bu bölüme bakınız

Abbasi233

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
fastboot modda kaldıysa fastboot romunu kurun yada tekrar dan twrp kurmayı deneyin

Hocam sorunu çözebildim. Benim gibi sorun yaşayan olursa diye deneyimlerimi yazıyorum. Tekrar twrp kurdum, hatta dedim belki son sürümde sıkıntı vardı, yine senin paylaştığın bir alt versionlu twrp 'yi de kurdum işe yaramadı. Sonra araştırırken dediğin gibi fastboot rom'u yüklemem gerektiğini öğrendim. Telefonumun modeline uyumlu bir fastboot rom'u indirdim. Xiaomi Flash Tool isimli programı kurdum. Onda bu sefer gerçekten son sürümde sıkıntı çıkarttı, ekranda sürekli şu driver'ları yükleyin diye uyarı çıkıyordu. Yükle dediğimde program hataya düşüyordu. Bir alt versionu kurdum yine o ekran geldi ama bu sefer driver'ları yükledi sorun çıkartmadı. Sonrası da zaten her fastboot rom'u yükleme videolarındaki gibiydi, rom'un klasör yolunu göster, flashla. Telefon sonunda kendine geldi çok şükür.

Yanlış Yükleme yapmışsınız bu 9T için
9T Pro için bu bölüme bakınız

Hocam çok haklısınız neden böyle bir detayı önemsemedim bilmiyorum, 9T'yi görünce atladım hemen prosuna mrosuna bakmadım. Güzel bir ders oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt