Soru Android Q ne zaman gelecek?

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Arkadaşlar Mi 9 lara gelmiş ama bize ne zaman gelir bi bilgisi olan var mı acaba ? Site içerinde bulamadım.

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Çin'de dağıtımı başladı, adamlar Mix3'te doğru düzgün çalışamayan 9 temelli MIUI'yi de geri çekti, hala daha globali yayımlayacaklar. Yuh diyorum kısaca.

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
model çokluğundan dolayı oluyor böyle durumlar. bu markanın handikapı da bu....

Oyla:

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Bu arada BL kilidini açıp bir önceki MIUI'ye döneyim istiyorum şu salak pil performansı muhabbeti için, ama bu işler de gıcık ve uğraştırıcı, yok efendim şuraya kayıt ol bilmemne yap, BL kilidi 3 gün sonra açılsın, telefon sıfırlansın, bi daha bilmemne yükle, onu yap bunu yap... Güncelleme ha geldi ha gelecek, uğraşmayayım, güncellerim, böyle idare ederim diyorum ama Çin'de yeni ve Android 10 tabanlı sürüm 1 aydan fazla süredir dağıtımda, ama beyefendiler hala Global için yayımlayacaklar...

Şu telefonu çok sevmiştim ama nefret eder hale geldim resmen.

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Bu arada BL kilidini açıp bir önceki MIUI'ye döneyim istiyorum şu salak pil performansı muhabbeti için, ama bu işler de gıcık ve uğraştırıcı, yok efendim şuraya kayıt ol bilmemne yap, BL kilidi 3 gün sonra açılsın, telefon sıfırlansın, bi daha bilmemne yükle, onu yap bunu yap... Güncelleme ha geldi ha gelecek, uğraşmayayım, güncellerim, böyle idare ederim diyorum ama Çin'de yeni ve Android 10 tabanlı sürüm 1 aydan fazla süredir dağıtımda, ama beyefendiler hala Global için yayımlayacaklar...

Şu telefonu çok sevmiştim ama nefret eder hale geldim resmen.
3 ay oldu güncelleme gelmedi. Batarya sıkıntısı bariz hepimizde mevcut. Miui 11 sürümünün ilk versiyonu elimizde yama bile gelmedi. Ufak tefek düzenleme ile alakalı. Satarken premium cihaz felan diye satarlar sonra yazılım desteği gelmez. Diyolar çinde virüs var yazılımlar geç gelicek. Bir tek mi mix 3 için var sanırsam ki diğer cihazlara patır patır geliyor.

Oyla:

Onur.Arslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Arslan
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
3
Yok karar verdim akşama kilidi açıp (şirketteki bilgisayar ve bağlantı ile yapamadım) miui 10'a döneceğim. Artık yine olmazsa, güncellenmezse falan bu telefonu satıp başka bişey almayı planlıyorum, satarsam daha Xiaomi almayı düşünmeyeceğim yalnız.

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri