MIUI 11 [Android 10] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Teşekkür ederim. twprden atabiliyor muyuz bunu birde bunu sorayım. Yarın bu stabil sürümü atmak istiyorum

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu sürüm Türkçe dilinde sıkıntılı, yeniden başlatınca siyah ekranda yuvarlak dönüp duruyor. Belki bilmiyorsanız diye uyarayım.

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Bu sürüm Türkçe dilinde sıkıntılı, yeniden başlatınca siyah ekranda yuvarlak dönüp duruyor. Belki bilmiyorsanız diye uyarayım.
Uyarı için teşekkür ederim . Eu betada devam ediyorum duzelene kadar. Sağolun hocam

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Uyarı için teşekkür ederim . Eu betada devam ediyorum duzelene kadar. Sağolun hocam

Eu stabil de kapatıp açınca telefonu twrp ye düşme hatası aldım ve çok fazla kişide bu hatayı gördüm Global stabil ile devam ediyorum bende.mi room kullanıp referans olacak kimse yok galiba

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Aynı hatayı bende aldım bu sorun yüzünden işe geç kaldım :( alarm kurup yatmıştım gece telefon twrp ye atmış öyle olunca haftalık betaya geri döndüm onda da 3 güncellemedir kameradan galeriye geçiş çözülmedi

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Aynı hatayı bende aldım bu sorun yüzünden işe geç kaldım :( alarm kurup yatmıştım gece telefon twrp ye atmış öyle olunca haftalık betaya geri döndüm onda da 3 güncellemedir kameradan galeriye geçiş çözülmedi
bir süre daha çözülmez galiba o sorun çünkü global rom ve çin romu dahil bütün romlarda var aynı sorun

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
bir süre daha çözülmez galiba o sorun çünkü global rom ve çin romu dahil bütün romlarda var aynı sorun
Root dan dolayı olduğunu düşünüyorum ben yedek yükleyip magisk kurulu olduğunda direk yapıyordu twrp atma olayını magisk kurmadım ama manager kuruyken de kendi kendine yaptı magisk manager ve magisk güncellendi belki çözülmüş olabilir ama sıfırlamayla falan uğraşmak istemediğim için denemeyi düşünmüyorum deneyen arkadaşlar olursa bizi de bilgilendirebilir

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Root dan dolayı olduğunu düşünüyorum ben yedek yükleyip magisk kurulu olduğunda direk yapıyordu twrp atma olayını magisk kurmadım ama manager kuruyken de kendi kendine yaptı magisk manager ve magisk güncellendi belki çözülmüş olabilir ama sıfırlamayla falan uğraşmak istemediğim için denemeyi düşünmüyorum deneyen arkadaşlar olursa bizi de bilgilendirebilir
Yok hocam genel sorun bu. Bende root ve magisk yok ama aynı hata herkeste var

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
9.11.7 geldi
İndiriyorum şu an

Son düzenleme:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Sabah sabah 9.11.7'yi kurdum.Gözle görülür bir değişilkik görmedim ama herhangi bir sorun da yaşamadım.

Üst Alt