MIUI 11 [Android 10] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar , Mi 9 Android Q (10) Miui 11 Global Beta ( Xiaomi.eu) romu çıkmıştır.
%100 Türkçedir.

İlk Kurulum: TWRP açın , [Android Q] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-52 Tek Tuş Yükleme Aracı - By.TRabZonLu™

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme için, romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

İpuçları:
Google asistan (Ai tuşu) etkinleştirmek için. Güvenlik uygulamasını açın, uygulamaları yönet, sağ üstteki üç noktaya dokunun, varsayilan uygulamalar, ses asistanı bölümünü Google olarak seçin. Yardımcı & ses girişi bölümüne girin, yardımcı uygulama olarak Google seçin.
Mesajlar uygulamasında herhangi bir mesajı açtığınızda o mesaja çift tıklarsanız tam ekranda açabilir, yazı kopyalayabilirsiniz.

Not
:
1-Ayarlar Telefon hakkında - miui sürümü 7 kez dokunun geliştirici olun
2- Ayarlar- Ek ayarlar - geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilidi ve usb hata ayıklama modu açık olsun.

İndirme Bağlantısı Haftalık:

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Dikkat
Üretken MIUI 11'i güçlendirmek
Tam ekran görüntüleme cihazları için optimize edilmiş kapsamlı tasarım
Görsel dağınıklığı gidermek, dokunma kontrollerini iyileştirmek ve renk kullanımını hassaslaştırmak, sizinle içerik arasında hiçbir şeyin durmadığı bir sistem oluşturmamızı sağladı.

Ortam göstergesi
Ortam ekranı şimdi muhteşem dinamik temalarla geliyor. Temel bilgiler ekranda 7/24 görüntülenir.
Cihazınızı benzersiz bir imza ile kişiselleştirin.
Şaşırtıcı özel efektlerimizle ekranınızı canlı tutun.

Doğa sesleri
Yeni alarm zil sesleri ile doğanın yumuşak sesleriyle uyanın.
Bildirim sesleri sizi yormaz. Şimdi, tıpkı doğanın yaptığı gibi, dinamik olarak değişmeye devam ediyorlar.

Mi Paylaş
Dosyaları telefondan telefona en yüksek hızlarda aktarın.
Mi Share hem telefonlarda hem de bilgisayarlarda çalışır.

Döküm
MIUI, doğrudan telefonunuzdan 300'den fazla TV modeline video, oyun, belge ve uygulama yayınlamanıza izin verir.
MIUI'nin döküm işlevi, tüm hassas şeyleri gizli tutmak için kişisel eşyaları gizlemenizi sağlar.

Baskı
Herhangi bir ek uygulama yüklemeden fotoğrafları ve dosyaları doğrudan telefonunuzdan basın

Ultra pil tasarrufu
Pilin yalnızca% 5'inde cihazınızı bir güne meydan okumak için bu özelliği kullanın.

Daha fazla özellik
Görevler. Notes uygulamasında görevlerinizi yönetin ve düzenleyin. Zamanında bildirimler alın ve yapılanları işaretleyin.
Ekran ZAMANI. İstatistikleri görüntüleyin ve zamanınızı daha verimli bir şekilde yönetin.
Acil Durum SOS. Acil durum rehberinize bir Acil Durum mesajı göndermek için Güç düğmesine 5 kez hızlıca basın.
Hızlı cevaplar Herhangi bir uygulamadan gelen mesajları yanıtlayın.
Temalar. Cihazınızı gerçekten eşsiz kılmak için birçok ücretsiz kaynak var.
Şifreleri otomatik doldur. Şifreleri cihazınızda saklayın ve istediğiniz zaman kullanın.
Takvim. Tüm etkinlikleriniz tek bir yerde.
Güvenlik. Cihazınızı koruyun ve optimize edin.
Oyun Turbo. Cihazınızı mükemmel bir oyun konsoluna dönüştürün

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Hayırlı ve uğurlu olsun.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Emeğinize sağlık. Verilerim kaybolmadan yüklemem mümkün müdür ? Şuan telefonum Global room. Eu room a geçmememin sebebi Netflix i HD açmıyor olması. Dejavantajı bu yönde yok ise yüklemeyi düşünüyorum. 2 gün boyunca MIUI 11 aradım. Sadece Mi 9 için Android 10 versiyonu vardı. Bu konuyu açmanız güzel olmuş.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Emeğinize sağlık. Verilerim kaybolmadan yüklemem mümkün müdür ? Şuan telefonum Global room. Eu room a geçmememin sebebi Netflix i HD açmıyor olması. Dejavantajı bu yönde yok ise yüklemeyi düşünüyorum. 2 gün boyunca MIUI 11 aradım. Sadece Mi 9 için Android 10 versiyonu vardı. Bu konuyu açmanız güzel olmuş.
Android 9'dan Android 10'a geçmek için temiz kurulum şart. Bu sebeple temiz kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Android 9'dan Android 10'a geçmek için temiz kurulum şart. Bu sebeple temiz kurulum yapmanız daha sağlıklı olacaktır.
Ekim ayının başlarında resmi olarak dağıtılmaya başlayacakmış. En iyisi beklemek benim için. Hem Türkçe dil desteği ile gelir.

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Hocam kurdunuz mu siz?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ekim ayının başlarında resmi olarak dağıtılmaya başlayacakmış. En iyisi beklemek benim için. Hem Türkçe dil desteği ile gelir.
Mevcut romda Türkçe zaten mevcut hocam

suatsari hocama sonsuz teşekkürler

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Okuduklarima gore rom pek fazla sevilmedi Font Thickness ozelligi yok,Milan Pro fontu yok,stok ikonlar fazla buyukmus ve bazi ozellikler de yokmus kapali betada olan. Dosyalari aktarayim ben de kurucam

Üst Alt