Rom [MİUİ10 SON SURUM] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.1 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Arkadaşlar iyi günler acil yardıma ihtiyacım var.
Eu beta 9.8.1 deydim 9.9.3 güncellemesini indirip twrp üzerinden yaptım telefon açıldığı gibi döngüye giriyor yeniden başlatıyor ve twrp olarak açılıyor.En son twrpden 9.8.1 i tekrar kurdum yine aynı durum devam ediyor direk twrp açılıyor bu seferde. Ayarlarımın gitmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar iyi günler acil yardıma ihtiyacım var.
Eu beta 9.8.1 deydim 9.9.3 güncellemesini indirip twrp üzerinden yaptım telefon açıldığı gibi döngüye giriyor yeniden başlatıyor ve twrp olarak açılıyor.En son twrpden 9.8.1 i tekrar kurdum yine aynı durum devam ediyor direk twrp açılıyor bu seferde. Ayarlarımın gitmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz?
Ayarlarıniz gidecektir. Twrp wipe bölümüne girip format data yes yazıp onaylayın 981 kurun

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Ayarlarıniz gidecektir. Twrp wipe bölümüne girip format data yes yazıp onaylayın 981 kurun
Hocam yaptım sıfırdan kurdum wipe falan da yaptım dün 9.8.1 de ekran kapalıyken parmak izi okuyordu şuan hem görüntüsü çıkmıyor hem algılamıyoe ekranı açmadan onun bi ayarı var mıdır acaba?

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam yaptım sıfırdan kurdum wipe falan da yaptım dün 9.8.1 de ekran kapalıyken parmak izi okuyordu şuan hem görüntüsü çıkmıyor hem algılamıyoe ekranı açmadan onun bi ayarı var mıdır acaba?
fastboot ile temiz rom kurun

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Whatsapp dan bildirim tek eşimden mesaj gelince bildirim geliyor. Öteki kişilerde sessiz bunun bir ayarı olmalı sanki hata sistemde değil bende sebebi ne olabilirki arkadaşlar?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Whatsapp dan bildirim tek eşimden mesaj gelince bildirim geliyor. Öteki kişilerde sessiz bunun bir ayarı olmalı sanki hata sistemde değil bende sebebi ne olabilirki arkadaşlar?

Gerisi önemli değil zaten hocam yeter

dalyan58

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
koksal
Cihazım
mı 9
Konular
7
Benden çok yaşayacaksınız :) tam tersi olsa mesele büyük olacaktı ama Allah'ın Sevdiği kuluymuş :)
Neyseki hatayı kendim çözdüm tesadüf değil ama şu şekilde düşünüp çözdüm konuda açacağım belki aynı yolla bildirim sorununu çözmüş olurlar.
Çözümü : bildirim sesi ekleyerek kullanırım yıllardır Whatsappı ben özel ses atatığımdan dolayı gelmiyormuş, eşinden nasıl geliyor sadece diyeceksiniz hemen kişiye özel ses tonu atınca problem yok. Çözüme bu şekilde ulaştım sıkıntı olan deneyebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt