Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Tamamdır hocam full wipe yaparken işaretlememem gereken yerler neresidir acaba?
Hepsini seç altta sd kart felan bar ona gerek yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet biliyorum yunus hocam söylemişti zaten müzik ve fotoğraflar dışında çok bişeyim yok onları da pcye yedeklerim.
Romu pcden atacaksın veya SD karttan kuracaksın ona göre bazıları romda silindi felan diyor haberin olsun

Celil29

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CeLiL29
Cihazım
Mi9 SE 128 GB
Konular
0
twrp nini yüklü olduğunu varsayıyorum. twrp üzerinden öncelikle wipe veya temizlik kısmından gelişmiş temizlik- data, cache, dalvik ve sistem bunları işaretleyip sileceksin. daha sonra install bölümünden indirdiğin dosyayı seçip yükleyeceksin sana yeniden başlatmanı veya cache-dalvik silmeni isteyen kutucuk çıkacak alt kısımda cache-dalvik olanı seçip uyguladıktan sonra yeniden başlatacaksın

dediğinizz şekilde yaptım telefon mi yazısında kendini başlatıyor sürekli tekrarlıyor ne yapmam lazım acil yardım lütfen?

Celil29

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CeLiL29
Cihazım
Mi9 SE 128 GB
Konular
0
T

Temiz bir kurulum için format data yes yapın sonra zip dosyasını telefona atın ve kurun

ben şuanda hepsini işaretledim rebot sistem yaptım ve telefon tekrar twrp ye gelmedi ekranda mi yazısı çıkıyor süreli kendini yeniden başlatıyor. Ne yapmam gerekiyor şu aşamada pcnin başında kaldım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrpye giriyorsa format yapıp kurmaya calis başka rom

twrp ye giremiorum şuanda bütün hespini işaretleyip sıfırlayınca gitti herşey twrp ye geçiremiyorum

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
ben şuanda hepsini işaretledim rebot sistem yaptım ve telefon tekrar twrp ye gelmedi ekranda mi yazısı çıkıyor süreli kendini yeniden başlatıyor. Ne yapmam gerekiyor şu aşamada pcnin başında kaldım
Ses açma tuşuna basılı tutun.
Format data yes yapın
Sonra geri gelin
Reboot recovery yapın
Zipi atın install yapın

Üst Alt