Rom [Android Q]Mi 9 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Ottomanprince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Mi 9 se
Konular
35
ben haftalık güncellemeyi yükledim android 10 güncellendi
bende de mi 9 se eu var en son guncelleme den sonra 2 aydir guncelleme gelmiyor normalde her hafta geliyordu telefona format atmistim onunla kali olabilirmi miui 11 de gelmedi

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Ben bir resmi gizledim şimdi bulamıyorum yardımcı olur musunuz?

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Animasyonlar daha mı yavaşlamış yani kötü anlamda mı? Eklenen yeni animasyon efektleri derken neyi kastediyor acaba?
Animasyonlar iyi bildirim çubuğundaki simgeler açılırken ufak animasyon eklemişler yani

katin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
9.12.5 sürümünde yaşadığım bir problemden bahsedeyim qcy t2c tam kablosuz Bluetooth kulaklığımda bağlantı problemleri ve stabilite sorunları yaşadım bir türlü iki kulaklıktan aynı anda müzik dinleyemedim, ilk etapta sorunu kulaklıkta sandım bağlantıyı sıfırladım kulaklıkları resetledim sorun çözülmedi, başka bir telefona bağladım sorun yok, problem 9.12.5 sürümünden kaymaklı.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
9.12.5 sürümünde yaşadığım bir problemden bahsedeyim qcy t2c tam kablosuz Bluetooth kulaklığımda bağlantı problemleri ve stabilite sorunları yaşadım bir türlü iki kulaklıktan aynı anda müzik dinleyemedim, ilk etapta sorunu kulaklıkta sandım bağlantıyı sıfırladım kulaklıkları resetledim sorun çözülmedi, başka bir telefona bağladım sorun yok, problem 9.12.5 sürümünden kaymaklı.
Aynı kulaklığı kullanıyoruz bende yok hocam sorun

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bendeki durum bu . Belki sürümü full format atıp temiz kurulum yapmadığım içindir ama sonuçta böyle bir sorun yaşıyorum.
Bende son 4 sürümdür kirli flash yapıyorum ama şans işi de olabilir. Kulaklığa format attın mi

Üst Alt