Rehber [Android 10] Mi 9 - Magisk ile Root

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
magisk_manager_1-jpg.42326
Merhaba arkadaşlar;

işlemler;

1. Cihaza bu konudaki TWRP yükleyin; Recovery - [Android 10] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-62 Tek Tuş Yükleme Aracı (Farklı bir twrp için bu anlatım geçerli değildir)
2. Magisk dosyasını indirin;
3. Twrp üzerinden Magisk-v20.3.zip'i yükleyin
4. Reboot System'e basın.

Not: Test edildi sorunsuz çalışıyor. Android 9 ile uyumlu

Ekran Görüntüleri
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mustafa80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Sony xperia z5
Konular
2
Note 7 içinde geçerlimidir bu işlem

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
hocam bana bi yardım edin. mi9 telefonuma bir türlü root atamıyorum. twrp yüklüyorum ardından magisk yükleyince telefon normal açılmıyor twrp ekranında açılıyor. her yolu denedim forumda anlatılan ama nafile. tekrar rom kurunca twrp uzerinden bu sefer de twrp ve magisk kayboluyor. nasıl yapacam ben bu işi disable verfy vs. bunları da uyguladım ama....

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
hocam bana bi yardım edin. mi9 telefonuma bir türlü root atamıyorum. twrp yüklüyorum ardından magisk yükleyince telefon normal açılmıyor twrp ekranında açılıyor. her yolu denedim forumda anlatılan ama nafile. tekrar rom kurunca twrp uzerinden bu sefer de twrp ve magisk kayboluyor. nasıl yapacam ben bu işi disable verfy vs. bunları da uyguladım ama....
Sıfırdan rom kurun

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
Sıfırdan rom kurun
Hocam kaç defa rom kurdum bilmiyorum artık. Şuan mi eu son sürüm yüklü twrp 3.3.1 i kuruyorum kalıcı olmuyor magisk 19.2 yi yüklüyorum ozaman telefon mi ekranında android dönüyor açılmıyor twrp ekranına dönüyorum twrp üzerinden telefonu açabilmek için rom kuruyorum yeninden bu sefer twrp falan da gidiyor benim tele robot atmanın bir yolu varmıdır acaba? Twrp falan mı uyumsuz acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonum mi9 8gb ram 128 gb hafıza çin sürüm global eu rom yüklü. acaba bu modele uygun olan olan twrp hangisi süürümdür. google play ödeme ve sertifaka sorunu yüzünden root etmem gerekiyor cihazı. yardımcı olursanız çok memnun olurum...

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam kaç defa rom kurdum bilmiyorum artık. Şuan mi eu son sürüm yüklü twrp 3.3.1 i kuruyorum kalıcı olmuyor magisk 19.2 yi yüklüyorum ozaman telefon mi ekranında android dönüyor açılmıyor twrp ekranına dönüyorum twrp üzerinden telefonu açabilmek için rom kuruyorum yeninden bu sefer twrp falan da gidiyor benim tele robot atmanın bir yolu varmıdır acaba? Twrp falan mı uyumsuz acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonum mi9 8gb ram 128 gb hafıza çin sürüm global eu rom yüklü. acaba bu modele uygun olan olan twrp hangisi süürümdür. google play ödeme ve sertifaka sorunu yüzünden root etmem gerekiyor cihazı. yardımcı olursanız çok memnun olurum...
Burdaki twrp kullanıyorum hocam sorun yok. Aynı şekilde eu rom kullanıyorum. Wipe bölümünden format data dokunun gelen uyarıya yes yazıp onaylayin ardından pc bağlayıp romu kopyalayın romu kurduktan sonra twrp advanced içinden magisk kurun
Recovery - Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-0601 Tek Tuş Yükleme Aracı

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
Üst Alt