MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

enteresan05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
14
" data-source="post: 734009" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
romu ne sekilde kurdunuz hocam
Hocam sizin tek tusla yukle dediginiz twrp ile android 10 icin olan twrp ile kurdum. Format data yaptim. Sonra wipe leri yaptim usb haric hepsini sectim. Romu telefona attim kurdum. İlk actigimda kamera galeriye gecmiyodu. Sonra izinleri verdim ve bide telefondan pcye daha once miui 10 varken cektigim fotalari dcimin icine kamera klasorune attim sonra kameradan galeriye gecis sagladi.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serhan25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
0
Kamerası nasıl arkadaşlar ? 10.3.3 kullanıyorum kamera pixel pixel neredeyse.

muratia4141

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
4
arkadaşlar benim galeriye geçişte de problem yok. eu rom beta 9.11.14 sürümü yüklü

enteresan05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
mi 8
Konular
14
İki gün katlanabildim simdi the pixel roma döndüm. 1 bucuk iki gun gidiyo sarji pixel romun denemenizi tavsiye ederim

Pixel 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Eskiden global sürümde iken bölge seçimi vardı orada Hindistan seçtiğinizde Mi App Store uygulaması gelirdi ve onun üzerinden uygulama güncellemesi vb. işlem yapabilirdik. Şimdi arıyorum bulamıyorum bir tane buldum o da full Çince, güncelleme yapmaya korktum dil çinceye döner diye. Bu konuda Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Bu uygulamanın Türkçesi yada en kötü ihtimal İngilizce sürümünü bulabilir miyiz. Şimdiden teşekkürler.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam sizin tek tusla yukle dediginiz twrp ile android 10 icin olan twrp ile kurdum. Format data yaptim. Sonra wipe leri yaptim usb haric hepsini sectim. Romu telefona attim kurdum. İlk actigimda kamera galeriye gecmiyodu. Sonra izinleri verdim ve bide telefondan pcye daha once miui 10 varken cektigim fotalari dcimin icine kamera klasorune attim sonra kameradan galeriye gecis sagladi.

Çok ilginç. Full wipe ile romu kurdunuz ve çalışıyor. Belki belli bir cihazlarda bunun üzerine çalışıyor olabilir eu ekibi. Çünkü MediaProvider.apk dosyası tüm dillerde çeviriden kaldırıldı

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33
merhabalar miui 11 global sürümdeyim eu stabile geçmek istiyorum direkt flashlasam çalışır mı wipe yapmama gerek var mı ? ve konuyu açan hocamızın verdiği linkler güncel mi bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim

delletem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi8
Konular
3
Arkadaşlar bende eu Android 10 yükledim ama tekrar Android 9a dönmek istiyorum herhangi bir sorun yaşarmiyim açana brick felan sürüm düşürmeden dolayı

Üst Alt