Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Zaten imei repair cihazlar modem dosyası yüklemek zorunda kalıyor onun farkındayız. Lakin Android 9 beta sürümlerdeki gibi, modem dosyasında bir değişiklik yapılması mümkünse o gerekiyor bu problemleri aşmak için demek istiyoruz :)

Sanırım yanlış anlaşılma olmuş ,

beta roma kontrol koyulduğundan bu sorun oluştu. Bu kontrol koyulmadan önceki modem dosyasını yükleniyor şu an ve değiştirilmiş bir dosya yok ortada aslında ,

Bu sebeple and 10 stabil çıktığında bu kontrol olmadan çıkacağından (umarım) ancak o modem dosyasını alıp yükleye bilirsek sorun düzelir ,

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14

beta roma kontrol koyulduğundan bu sorun oluştu. Bu kontrol koyulmadan önceki modem dosyasını yükleniyor şu an ve değiştirilmiş bir dosya yok ortada aslında ,

Bu sebeple and 10 stabil çıktığında bu kontrol olmadan çıkacağından (umarım) ancak o modem dosyasını alıp yükleye bilirsek sorun düzelir ,
Haklısınız eğer bu kontrol Android 10 stabil için de konulursa , ya modem dosyasında bir değişiklik olacak öyle kullanabileceğiz ya da Android 10 stabili kullanamayacağız. Bunu bir yerde okumuştum :)

furkansahn6886

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
xiaomi mi 5x
Konular
59
Arkadaşlar merhaba eu rom beta 20.1.2 sürümüne guncelledikten sonra şebeke gitti nasıl düzeltebiliriz

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

omrfrkbyrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3

Şimdi daha net oldu hocam sağ olun :) Birde MIUI 11 Stabilin Android 10 ile gelmesi konusunda zaman olarak beklentiniz nedir ? Bir tahmininiz var mı ?

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
En son güncelleme ile sensörlerinde icabına bakan telefonu tamamen demesekte kısmen kullanılamaz hala getirmeyi başaran Xiaomi.Eu ekibine teşekkürlerimizi borç bilirim...

tanerazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Mi8-SE
Meslek
Teknoloji
Konular
1
Bu sorunu sadece Türkiye serveri kullanıcıları yaşıyor bence :( Xiaomi bildiğim kadarıyla betada şebeke kontrol şeysi neyse onu kullanıyordu stabil de bu kontrol olmadığı için modem dosyası olmadan sorunsuz kullanıyorduk. Her ne yaptılarsa stabil sürüme de eklemişler ki şebeke gitti ve dosya olmadan şebeke gelmiyor , dosya yükleyince de sensörler gidiyor. Kafamda deli sorular clap~~:Ddrunk~~

Bende de aynı sıkıntı var . En son Xiaomi.eu Weekly ROM yükledim ( 20.1.2 ) . Yükleme sonrası herşey normal , ancak şebeke yok . Modem dosyasını atınca şebeke geliyor ancak Yakınlık Sensörü ve Portre Mod gidiyor drunk~~

Üst Alt