Rom [Android 10.0] Pixel Experience 10 [GSI] [VINCE]

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sitede konu sahibi bu çözüm için OverlayFingerprint.zip dosyası paylaşmıştı ama link ölü şuan üyeliğiniz varsa link yenilemesini söyleyebilir misiniz
Dediğiniz dosyayı paylaştığınız linkte göremedim başka bir yerden bulursam eklerim. SS olarak paylaşır mısınız nerede paylaştığını ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

BOZd46 Sizin dediğiniz eğer bu ise bu PIE başlığı altında yinede denemek isterseniz dosyayı ekledim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ek; 4PDA'da romun konusnu paylaşan "vitches69" 'un mesajı "For dozens, the goodix fingerprint does not work . Until cured." Şu anlık çözüm yok gibi.

Ekli dosyalar

• FpFix-Vince-P.zip
    185,2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

progsman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkehan
Cihazım
Red Mi 5 Plus
Meslek
Web Developer
Konular
0
Bence de sorunsuz çalışmakta.

Araştırmanız lazım.
Telefonun açılışında "beta" uyarısı her açılışta geliyor bir kaç defadan sonra dokunmatiği bozmaya başladı. :( Biraz sıkıntılı beta galiba ben elendim android 9'u kurdum.

BOZd46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Dediğiniz dosyayı paylaştığınız linkte göremedim başka bir yerden bulursam eklerim. SS olarak paylaşır mısınız nerede paylaştığını ?

BOZd46 Sizin dediğiniz eğer bu ise bu PIE başlığı altında yinede denemek isterseniz dosyayı ekledim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ek; 4PDA'da romun konusnu paylaşan "vitches69" 'un mesajı "For dozens, the goodix fingerprint does not work . Until cured." Şu anlık çözüm yok gibi.
Bunu denedim ama etkisi olmadı pixel 9 a geçtim önerdiğiniz kernel var mı bu rom için yada farklı rom.

Henüz bir çözüm olmadığını yazmışlar az önce.
Gördüm hocam mesajınızı teşekkür ederim ilgilendiniz o kadar

Üst Alt