Soru Android emulatörü mümkünmü

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu 12.5.7
Telefon Modeli
Poco x3 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selam.
Herhangi bir yedek veya eski bir telefonum olmadığı için maalesef eski romlar veya farklı romlar deneyemiyorum kendi telefonum günlük hayatımda önemli rol oynadığı için her haftada rom değiştiremiyorum bunun için bir emulatör varmıdır varsa nedir. Bilgisayarda bu işler çok basit ama Android i hiç bilmiyorum

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Romu neden denemek istiyoruz? Cihaz ile uyumluluğunu vaat edilen özelliklerin olup olmadığını test edebilmek için... Bilgisayar üzerinde bir emülatörle ise bunların test edilmesi fiziki imkansızlıklar nedeni ile mümkün değil.

Eski cihazlarda dual boot vardı. Telefon üzerinde test edebilmek için araştırabilrsiniz.

Bilgisayar üzerinden uygulama testi yapacaksanız bluestacks deneyebilirsiniz.

Oyla:

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Romu neden denemek istiyoruz? Cihaz ile uyumluluğunu vaat edilen özelliklerin olup olmadığını test edebilmek için... Bilgisayar üzerinde bir emülatörle ise bunların test edilmesi fiziki imkansızlıklar nedeni ile mümkün değil.

Eski cihazlarda dual boot vardı. Telefon üzerinde test edebilmek için araştırabilrsiniz.

Bilgisayar üzerinden uygulama testi yapacaksanız bluestacks deneyebilirsiniz.
Hocam merak ediyorum bu işleri farklı romlar denemek kurcuklamak istiyorum evde bir tane s3 var bununla birşeyler yapmam mümkünmü?

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Hocam merak ediyorum bu işleri farklı romlar denemek kurcuklamak istiyorum evde bir tane s3 var bununla birşeyler yapmam mümkünmü?
Çok eski bir model hocam. Xda'dan romları araştırıp kurabilirsiniz tabii ki ama size pek katkısı olmayacaktır.

Oyla:
Üst Alt