Sohbet Android Dünyasına Merhabalar!

enesbey46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi9T
Konular
4
Öncelikle selamlar;
iphone4 modelinden beri bugüne kadar ağır bir ios kullanıcısıyken bugün itibaren Mi9T ile Android dünyasına girdim ve sudan çıkmış balığa döndüm.
Çok fazla kişiselleştirme,çok fazla ayarla karşılaştım. Telefon yeni ulaştı elime öncelikle hangi uygulamaları yüklemeliyim,hangi modda hangi ayarda en stabil kullanabilirim telefonumu,sizlerin bu konuda desteğine ihtiyacım var.

Ben ithalatçı garantili aldım cihazımı,TR garantililer ile özellik farkı var mı? Yada cihazın kronik sıkıntısı var mı? Tanışırken bunlarında cevabını almak isterim.
Herkese iyi forumlar.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Öncelikle hoşgeldiniz , cihazınız hayırlı olsun . Cihazınızın bölümünde bütün sorularınıza cevapları bulabilir takıldığınız yerlerde takıldığınız konuların altından sorularınızı sorabilir ve cevap alabilirsiniz . İyi forumlar
Mi9T

alisaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Sakaoğlu
Cihazım
mi4
Konular
15
kesinlikle google camera yükle.
kişiden kişiye değişir ama bence varsayılan temadaki simgeler çocuk oyuncağı gibi. küçük ekranlar neysede büyük ekranda çok kötü gözüküyor klasik tema yı kullanmanı tavsiye ederim.

Macoo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Macit
Cihazım
Mi 9
Konular
9
Öncelikle selamlar;
iphone4 modelinden beri bugüne kadar ağır bir ios kullanıcısıyken bugün itibaren Mi9T ile Android dünyasına girdim ve sudan çıkmış balığa döndüm.
Çok fazla kişiselleştirme,çok fazla ayarla karşılaştım. Telefon yeni ulaştı elime öncelikle hangi uygulamaları yüklemeliyim,hangi modda hangi ayarda en stabil kullanabilirim telefonumu,sizlerin bu konuda desteğine ihtiyacım var.

Ben ithalatçı garantili aldım cihazımı,TR garantililer ile özellik farkı var mı? Yada cihazın kronik sıkıntısı var mı? Tanışırken bunlarında cevabını almak isterim.
Herkese iyi forumlar.
hayırlı olsun..güle gülle kullanın.

Üst Alt