Soru Android Beta Programına katılım nasıl oluyor

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Belirli cihazlar için beta programına kayıt oluyor diye yazıyor ama bazı arkadaşlar xiaomi cihazlarına da beta yüklemişler ve bi sorum daha var haftalık güncelleme almak için ne yapmak lazım

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Rom işlerinden anlıyorsan bir şey diyemem, ancak benim gibi anlamıyorsan beta sürümü tavsiye etmiyorum canım kardeşim... Her hafta telefonun dengesi bozuluyor, stabil çalışan sistem gelen küçük bi güncelleme ile berbat olabiliyor.

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Belirli cihazlar için beta programına kayıt oluyor diye yazıyor ama bazı arkadaşlar xiaomi cihazlarına da beta yüklemişler ve bi sorum daha var haftalık güncelleme almak için ne yapmak lazım
Beta rom indirip güncelleyiciden yüklemeniz gerekir.

Amacınız güncel kalmaktan ziyade stabillik ise ben de tavsiye etmiyorum

Oyla:

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
Beta rom indirip güncelleyiciden yüklemeniz gerekir.

Amacınız güncel kalmaktan ziyade stabillik ise ben de tavsiye etmiyorum
Bu sayfayı daha önce gördüm bunlardan hangisi ne işe yarıyor bilgi verir misin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rom işlerinden anlıyorsan bir şey diyemem, ancak benim gibi anlamıyorsan beta sürümü tavsiye etmiyorum canım kardeşim... Her hafta telefonun dengesi bozuluyor, stabil çalışan sistem gelen küçük bi güncelleme ile berbat olabiliyor.
Sağol abi dediğin doğru aklımda kalmasın bilgim olsun diye öğreneyim diyorum

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Bu sayfayı daha önce gördüm bunlardan hangisi ne işe yarıyor bilgi verir misin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sağol abi dediğin doğru aklımda kalmasın bilgim olsun diye öğreneyim diyorum
En üstteki rusya stabil romu. Ortadaki global stabil yani sizin kullandığınız. En alttaki ise developer, geliştirici, beta sürüm. Onu indirerek güncelleyiciden yüklüyorsunuz. Ama bir daha geri dönemiyorsunuz uyarayım:) Dönmek için bootloader kilidini açıp mi flashtan stabil romu yüklemeniz gerekecek.

Oyla:

Ahmedkurtulmus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Konular
17
En üstteki rusya stabil romu. Ortadaki global stabil yani sizin kullandığınız. En alttaki ise developer, geliştirici, beta sürüm. Onu indirerek güncelleyiciden yüklüyorsunuz. Ama bir daha geri dönemiyorsunuz uyarayım:) Dönmek için bootloader kilidini açıp mi flashtan stabil romu yüklemeniz gerekecek.
Ben miui beta değil android 9 betasından bahsediyorum bu o değil muhtemelen

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Beta programına nasıl kayıt olurum diyorum ios da bile daha basitti form doldurup kayıt bitiyordu
Dostum eskiden iki tane beta durumu vardı hala öyle mi bilmiyorum . Birisi arkadaşların yukarıda bahsettiği gibi halka açık beta. Buna isteyen hemen geçebiliyor ve haftalık güncelleme alıyor. Diğeri ise kapalı beta durumu. Bu statüde olan kişiler haftalık güncellemeyi diğerlerinden önce alıyor. Yaklaşık 50 - 60 kişilik bir grup. Hatta ben de onlardan biriydim. Resmi Miui Forum ismi altında beta member yazıyor. Bu şekilde olan beta kayıtları bir dönem açılıyor ve hemen kapanıyor. Resmi Miui forum üzerinden cihazınız için beta kaydı alınıyor mu bakabilirsiniz. Eğer alınıyorsa söylediğiniz gibi orda bi form doldurup inceleniyorsunuz. Eğer kabul edilirseniz alınmış oluyorsunuz. Ayrıca bunun bazı şartları var. Güncelleme sonrası qqi programını kurup diğer kapalı beta üyeler ile hataları konuşuyor bildiriyor Olmanız gerekiyordu. Ama sanırım bu sistemi de artık kullanmıyorlar. Son gelişmeleri tam olarak ben de takip etmedim

Son düzenleme:
Oyla:

Rhmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rhmn
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Ben yapıyorum güncelleme doğrulanamıyor uyarı alıyorum.

Oyla:
Üst Alt