Yardım Android Auto yükleme sorunu

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
Değerli forum üyeleri mi9 cihazımda android 9 yüklü iken android autoyu sorunsuz kullanıyordum. Miui 11.0.5 ve android 10 yüklü iken sorun yaşıyorum. Android auto açılmıyor. Uygulamayı kaldırıp tekrar apk dan yüklediğim yükleniyor diyor ama ana sayfaya ya da herhangi bir yerde android autoyu göremiyorum. Eski sürümlerde de sonuç aynı. Neyi yanlış yapıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostlar yardımcı olabilecek kimse yokmu?

Son düzenleme:

YigitcanDnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğitcan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
0
Değerli forum üyeleri mi9 cihazımda android 9 yüklü iken android autoyu sorunsuz kullanıyordum. Miui 11.0.5 ve android 10 yüklü iken sorun yaşıyorum. Android auto açılmıyor. Uygulamayı kaldırıp tekrar apk dan yüklediğim yükleniyor diyor ama ana sayfaya ya da herhangi bir yerde android autoyu göremiyorum. Eski sürümlerde de sonuç aynı. Neyi yanlış yapıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostlar yardımcı olabilecek kimse yokmu?

Hocam maalesef bende de aynı durum var. Apk olarak yükleyince oluyor fakat önyüklü gelen uygulamanın üstüne yüklense de görmüyor.. Uygulamayı görmek için de Activity Launcher yükleyip oradan açabilirsiniz fakat yine sonuç vermiyor bilginiz olsun.

Tirkayioğlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
Bende de aynı problem mevcut, çözümü bulabildiniz mi acaba?

aydin82

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AYDIN
Cihazım
XİAOMİ Mİ8 128
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de aynı problem mevcut, çözümü bulabildiniz mi acaba?
Hocam telefon ekranları için Android auto 1.1 gibi bir uygulama yükledim durum çözüldü ama uygulamanın adını bulamadım. Biraz nette araştırırsanız bulabileceğiniz İ düşünüyorum ben o şekilde bulmuştum. Gerçi Android Auto yakında resmi olarak Türkiyeye gelecekmiş inşallah. Programın ismini hatırlasam yardımcı olacağım size ama bir türlü programın adı aklıma gelmiyor malesef

Üst Alt