Çözüldü Android.apkyı yanlışlıkla sildim telefon açılmıyor

SnowRain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi Not 11S
Konular
1
imei atılmış redmi note 11s telefonumda android sistemi 1000mAh üzeri batarya tükettiği için adb app control ile devre dışı bıraktım düzelmeyince siliyim dedim ama telefon açılınca son kısımda takılıyor. fastboot ve recoverye giriyor twrp vs ile shelle apk yüklemek mümkünmü

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
imei atılmış redmi note 11s telefonumda android sistemi 1000mAh üzeri batarya tükettiği için adb app control ile devre dışı bıraktım düzelmeyince siliyim dedim ama telefon açılınca son kısımda takılıyor. fastboot ve recoverye giriyor twrp vs ile shelle apk yüklemek mümkünmü
sıfırlayın yüklenmesi gerekir ama imei atılmış cihaz ise imeiler silinebilir, cihaz recovery ekranında kalıp açılmayabilir. Bu durumda imei tamiri yapılması gerekli.

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Çok kurcalamışsınız telefonu hocam. Bootloader açıksa yeni rom yükleyeceksiniz değilse H.kadioglu hocamın dediği gibi yapın.

SnowRain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi Not 11S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonu sıfırladım nv data corrupted hatası verdi sonra normal rom attım imei atılmış sürümün aynısı ,olmadı ondan sonra eng rom attım şuan açıldı ama imei uçmuş önceden nvdata.img, nvram.bin, protect1.img, protect2.img nvcfg.img persist.img, seccfg.bin dosyalarının yedeğini almıştım ama telefona nor mal rom yükleyemiyorum. götürdüğüm telefoncu arkadaş optimizasyonsuz non-hlos.bin yüklediği için telefonun şarjı eriyordu 1000mAh sadece android sistemi kullanıyordu denemek için silmiştim :(

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
telefonu sıfırladım nv data corrupted hatası verdi sonra normal rom attım imei atılmış sürümün aynısı ,olmadı ondan sonra eng rom attım şuan açıldı ama imei uçmuş önceden nvdata.img, nvram.bin, protect1.img, protect2.img nvcfg.img persist.img, seccfg.bin dosyalarının yedeğini almıştım ama telefona nor mal rom yükleyemiyorum. götürdüğüm telefoncu arkadaş optimizasyonsuz non-hlos.bin yüklediği için telefonun şarjı eriyordu 1000mAh sadece android sistemi kullanıyordu denemek için silmiştim :(
bu senaryoyu ben yazdım zaten. uzak bağlantı ile tamirini yaparız biz kurcalatmayın cihazı donanımsal ararlar şimdi o sorunu

SnowRain

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Redmi Not 11S
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3 kere imei attırdım bu 2 günde adama diyorum android 11 yükleme inadına 11 yüklüyor durduğu yerde şarjı gidiyor eğer 13.0.10 dışında bir sürüm yüklerseniz çok memnun olurum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
3 kere imei attırdım bu 2 günde adama diyorum android 11 yükleme inadına 11 yüklüyor durduğu yerde şarjı gidiyor eğer 13.0.10 dışında bir sürüm yüklerseniz çok memnun olurum.
son sürümde işlem yapar teslim ederiz özelden bilgi veriyorum.

Üst Alt