Yardım Android 9 Yükleme Konusunda Yardım

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
33
Cihazımda Eu beta son sürüm yazılım var , ben cihazıma herhangi bir Android 9 tabanlı rom yüklemek istiyorum . 3-4 farklı Android 9 rom indirdim ve denedim hepsinde sonuç aynı . Romu yükleyip teli yeniden başlatınca direkt recovery moda giriyor . Romları indirdiğim sayfalardaki açıklamaları okuyup deniyorum ama gene olmuyor . Acaba sorun nerede ? Bu romları yüklemek için illaki orjinal rom mu yüklemek lazım ?

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
33
bazı yerlerde full format yapıp hafızada ne var ne yok silmen gerekli yazıyor fakat bu yöntem bildiğim kadarıyla hafıza şifreli ise yapılması lazım . Ben zaten miui pro rom yüklerden şifrelemeyi kaldırmıştım . Olaya anlam veremedim bir türlü.

Oyla:

AyazZz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayaz Gürbüz
Cihazım
Xiaomi MIX 2
Konular
12
bazı yerlerde full format yapıp hafızada ne var ne yok silmen gerekli yazıyor fakat bu yöntem bildiğim kadarıyla hafıza şifreli ise yapılması lazım . Ben zaten miui pro rom yüklerden şifrelemeyi kaldırmıştım . Olaya anlam veremedim bir türlü.
ben telefonuma atmıştım bir kere. İsterseniz beraber yapalım yine :)

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50

Aynı yöntemle kurmuşluğum vardır.

Oyla:

ibrahim1806

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim özel
Cihazım
Xiaomi Mi Mix 2
Konular
0
Cihazımda Eu beta son sürüm yazılım var , ben cihazıma herhangi bir Android 9 tabanlı rom yüklemek istiyorum . 3-4 farklı Android 9 rom indirdim ve denedim hepsinde sonuç aynı . Romu yükleyip teli yeniden başlatınca direkt recovery moda giriyor . Romları indirdiğim sayfalardaki açıklamaları okuyup deniyorum ama gene olmuyor . Acaba sorun nerede ? Bu romları yüklemek için illaki orjinal rom mu yüklemek lazım ?

Merhaba arkadaşım Android 9 romları yüklemek istiyorsan burda dikkat etmen gereken 2 konu var.
Birincisi Android 9 romu kurmadan önce kullandığın miui romun sürümü önemli bazı miui romlarda android 9 boot etmeyebiliyor.
İkinciside yükledigin trwp sürümü trwp son sürüm olmalı.

Oyla:
Üst Alt