Rom Mi 6 - MIUI 10 v9.5.23 Global Beta Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yavzka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Karanlık mod, kilit ekranındaki saati özelleştirebilme (henüz temalar tarafında desteği yokmuş 3 seçenek var), 4,5g yazısı küçülmüş, volte yazısı kare içine alınmış, bildirimi olan uygulamaların logoları görünmüyordu o problemi gidermişler, galeride iki parmakla sıkıştırınca ay görünümüne geçiyor.

Kamerada özellikle ağır çekim videolarda çok bariz bir odaklama problemi vardı, bana göre sanki orada da yazılımsal bir iyileştirme yapılmış.

Şimdilik görebildiklerim bunlar.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Karanlık mod, kilit ekranındaki saati özelleştirebilme (henüz temalar tarafında desteği yokmuş 3 seçenek var), 4,5g yazısı küçülmüş, volte yazısı kare içine alınmış, bildirimi olan uygulamaların logoları görünmüyordu o problemi gidermişler, galeride iki parmakla sıkıştırınca ay görünümüne geçiyor.

Kamerada özellikle ağır çekim videolarda çok bariz bir odaklama problemi vardı, bana göre sanki orada da yazılımsal bir iyileştirme yapılmış.

Kameraya gece modu gelmiş mi hocam ?

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4

Teşekkürler, hocam ben 10.3.1.0 kararlı varken bunu 3 noktadan yüklesem herşey silinirmi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavzka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Kameraya gece modu gelmiş mi hocam ?

Şu an pixel experience caf yüklüyorum hocam, başka bir arkadaş muhtemelen cevap verir size.

Teşekkürler, hocam ben 10.3.1.0 kararlı varken bunu 3 noktadan yüklesem herşey silinirmi?

Muhtemelen evet, stabil üzerine beta kuruyorsunuz çünkü. Yedek alıp sıfırdan fastboot kurulumu yapmanız daha sağlıklı olur zaten.

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Şu an pixel experience caf yüklüyorum hocam, başka bir arkadaş muhtemelen cevap verir size.

Muhtemelen evet, stabil üzerine beta kuruyorsunuz çünkü. Yedek alıp sıfırdan fastboot kurulumu yapmanız daha sağlıklı olur zaten.
Peki hocam bl kilidini açmam gerekirmi bu durumda yani fastboot yüklemek için. Teşekkür ederim.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Peki hocam bl kilidini açmam gerekirmi bu durumda yani fastboot yüklemek için. Teşekkür ederim.

Fastboot kurulum için bl kilidi açık olmalı. Ancak 3 nokta ile geçebilirsiniz dediğiniz gibi. Telefon format atacak kendine zaten. Ancak arkadaşın da dediği gibi fastboot kurulum en temiz rom kurma yöntemidir.

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Fastboot kurulum için bl kilidi açık olmalı. Ancak 3 nokta ile geçebilirsiniz dediğiniz gibi. Telefon format atacak kendine zaten. Ancak arkadaşın da dediği gibi fastboot kurulum en temiz rom kurma yöntemidir.
Teşekkür ederim hocam bir süre daha bl kilidini açmak istemiyorum en azından uğraşmak istemiyorum. 3 nokta ile deneyeceğim inşallah. Yedek alıyorum.

MRYGZ

Yağız
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yağız
Cihazım
Mi 6
Konular
21
Merakımdan soruyorum netflix yüklü ise PiP özelliği Android 9 ile birlikte çalışıyor mu acaba mi 6'da ? Yükleyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
Ayrıca yükleyen arkadaşlar belirli başlı yerlerin (ayarlar, kamera, stock uygulamalar vb.) ekran görüntülerini paylaşırsa ne hoş olur :) hayırlı ramazanlar cümleten.

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Şöyle bir hata ile karşılaştım. İndirdiğim dosyayı silip tekrar indirdim, olmadı yeniden başlattım denedim yine aynı hata. Çözümü bilen var mı arkadaşlar.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

galatalordu5734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7.1.1
Cihazım
xiaomi mı6
Konular
0
Ben de yükledim google camera çalışmıyor ne yaptıysam olmadı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt