Rom [Android 8] Mi 6 - MIUI 10 V10.3.4.0 PCAMIXM Global Stabil Rom

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Hayu bu global beta olarak ortadami kaldık ,biride çıkıp demiyor ,kararliya gecebilirsiniz yada betada kalın diye

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hayu bu global beta olarak ortadami kaldık ,biride çıkıp demiyor ,kararliya gecebilirsiniz yada betada kalın diye
Global betada ne uzarsınız ne de kısalırsınız hocam, zira beta olayı artık bitti. Global kararlıya geçmek istiyorsanız romu cihazınızın hafızasına atın ve güncelleyici üzerinden yükleyin.
Eskiden bu yöntemle yükleme yapılamıyordu ama şimdi güncelleme yapabildiğini iddia edenler var. Bunun öğrenmenin tek yolu bizzat test etmektir. Eğer olmazsa kararlı rom nasıl yüklenir forumda konuları var. Bir göz atın.

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Global betada ne uzarsınız ne de kısalırsınız hocam, zira beta olayı artık bitti. Global kararlıya geçmek istiyorsanız romu cihazınızın hafızasına atın ve güncelleyici üzerinden yükleyin.
Eskiden bu yöntemle yükleme yapılamıyordu ama şimdi güncelleme yapabildiğini iddia edenler var. Bunun öğrenmenin tek yolu bizzat test etmektir. Eğer olmazsa kararlı rom nasıl yüklenir forumda konuları var. Bir göz atın.
Hocam eşimde Mi6 var, beta romdaydı. Az önce bu konudaki V10.4.1.0 olanı indirip güncelleyici üzerinden sorunsuz geçiş yaptım. Ancak bütün bilgiler sıfırlanıyor, geçmeden önce yedek alınmasında yarar var. Geçen hafta da aynı yöntemle benim Mi8 i betadan kararlı roma geçirmiştim.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam eşimde Mi6 var, beta romdaydı. Az önce bu konudaki V10.4.1.0 olanı indirip güncelleyici üzerinden sorunsuz geçiş yaptım. Ancak bütün bilgiler sıfırlanıyor, geçmeden önce yedek alınmasında yarar var. Geçen hafta da aynı yöntemle benim Mi8 i betadan kararlı roma geçirmiştim.
Açıklamanız için teşekkür ederim hocam. Global betada olup ta kararlı roma geçmek isteyenler dikkate alırlar umarım.

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Açıklamanız için teşekkür ederim hocam. Global betada olup ta kararlı roma geçmek isteyenler dikkate alırlar umarım.
Rica ederim hocam. Mi6 kullanan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden.

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Eu beta kullanmayan Mi6 dan pek hayır gelmez ya....8=)facepalm~~
Siz diyorsanız doğrudur hocam :) Bizim hanımın o kadar beklentisi olduğunu sanmıyorum, beta sonlandırıldığı için kararlıda dursun dedim. En azından 6 ayda da bir olsa güncelleme alır sanırım giggle~~

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Siz diyorsanız doğrudur hocam :) Bizim hanımın o kadar beklentisi olduğunu sanmıyorum, beta sonlandırıldığı için kararlıda dursun dedim. En azından 6 ayda da bir de olsa güncelleme alır sanırım giggle~~
Normal kullanıcıya sözümüz yok zaten hocam. Lakin eşiniz hanımefendi bir google kamera ile muhteşem fotoğraflar çekse yada müzik dinlerken dolby nin muhteşem ses kalitesini birebir yaşasa fena mı olur?
Bu konuda iş size düşüyor derdim de anladığım kadarıyla sizin de pek beklentiniz yok.
Hayırlısı olsun diyelim...

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Normal kullanıcıya sözümüz yok zaten hocam. Lakin eşiniz hanımefendi bir google kamera ile muhteşem fotoğraflar çekse yada müzik dinlerken dolby nin muhteşem ses kalitesini birebir yaşasa fena mı olur?
Bu konuda iş size düşüyor derdim de anladığım kadarıyla sizin de pek beklentiniz yok.
Hayırlısı olsun diyelim...
Aman hocam bu saydıklarınızı duymasın, başıma iş açacaksınız sonra haha-- Haklısınız bende normal kullanıcıyım ama neyseki Mi8 için gcam sorun değil, kolay kuruluyor :)

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci