Rom [Android 9] Mi 6 - MIUI 10 V10.4.2.0 PCAMIXM Global Stabil Rom

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Oflu
Cihazım
Xiaomi Mi 8

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 6 için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da konuya ekledim.

Merhaba arkadaşlar , Mi 6 Miui 10 Global Beta romu
Kurulum:

Global Stabil üzerinden .zip dosyası ile güncelleme yapabilir, romu yükleyebilirsiniz.
Fastboot üzerinden de yükleme yapabilirsiniz.
Not: Verilerinizi yedekleyin, MI Hesabınızın ve Google hesabınızın kullanıcı adı ve şifrenizi not edin açılışta soracaktır.

Ekran Görüntüleri/Değişenler:
Dikkat
Android Pie dayalı Kararlı MIUI

Sistem
Optimizasyon: Temmuz 2019'a kadar Android Güvenlik Düzeltme Eki güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı.

Uygulama kilidi
Yeni: Google kişilerini kilitleme şu anda kullanılabilir

İndirme Bağlantısı :
Recovery

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Fastboot v10.4.1.0

VoLTE Aktif Etmek:
* #*#86583#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak voLTE aktif olacaktır

VoWIFI Aktif Etmek:
* #*#869434#*#* arama ekranına yazın otomatik olarak voWIFI aktif olacaktır

Son düzenleme:

Hendry1239

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Öncelikle hayırlı olsun global betadan güncelleyici üzerinden bu roma geçiş yapsam sorun olur mu yada yapan deneyen var mı?

Koçara

You Never Know...
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni Ataver
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli Öğretmen
Elinize sağlık hocam. Bir zamanlar benim yaptığım gibi global kararlı rom kullanmayı tercih eden bütün Mi6' daşlarıma hayırlı ve uğurlu olsun... Ne var ki Android yükseltmelerinde ilk sürümün bir çok hatayı barındırabileceği hakikatinin akıldan çıkarılmaması gerektiğini de iyice düşünmek lazım.
Post automatically merged:

Arkadaşlar rootsuz Gcam'den haber var mı?
Mi6 da rootsuz google kamera çalıştıramazsınız.

ChipMChunk

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Mert
Cihazım
Galaxy A710
Elinize sağlık hocam. Bir zamanlar benim yaptığım gibi global kararlı rom kullanmayı tercih eden bütün Mi6' daşlarıma hayırlı ve uğurlu olsun... Ne var ki Android yükseltmelerinde ilk sürümün bir çok hatayı barındırabileceği hakikatinin akıldan çıkarılmaması gerektiğini de iyice düşünmek lazım.
Post automatically merged:

Mi6 da rootsuz google kamera çalıştıramazsınız.

Hocam Android 9 ile gelecek deniyordu, hatta betada geldi diyen arkadaşlar da olmuştu.

Koçara

You Never Know...
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni Ataver
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli Öğretmen
Hocam Android 9 ile gelecek deniyordu, hatta betada geldi diyen arkadaşlar da olmuştu.
Gelmiş olsaydı haftalar önce Android 9 a geçtiğim eu betada ben ve benim gibi bir çok kullanıcı camera api modülsüz google kamera kullanırdık.
Öyle her söylenene itibar etmeyin. Ağzı olan konuşur...

Hendry1239

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Öncelikle hayırlı olsun global betadan güncelleyici üzerinden bu roma geçiş yapsam sorun olur mu yada yapan deneyen var mı?
Şuan indirdim ama benim gibi betadan geçen var mı arkadaşlar bir cevap verebilecek olan varsa çok makbule geçer gerçekten.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

mahferer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet
Cihazım
Redmi4x 3/32
Gelmiş olsaydı haftalar önce Android 9 a geçtiğim eu betada ben ve benim gibi bir çok kullanıcı camera api modülsüz google kamera kullanırdık.
Öyle her söylenene itibar etmeyin. Ağzı olan konuşur...
Üstad beta android 9 romu için şöyle bir şey söyleniyor;

"Öncelikle *#*#0610#*#* bu kodu yazın ve yeniden başlatmayın.

Sonra
bu linkten (6.1 Oreo ve Pie Google Camera Apk (10.06.19)) Yazanı yani en üsttekini indirin 150 mb yaklaşık sonra bu apk yi telefona kurun ve yüklenen kamera uygulamasını açın açılmayacaktır. Daha sonra telefonu yeniden başlatın ve son kurulan camera uygulamasını tekrar açmaya çalışın açılacaktır.

Not : Twrp root bl kilidi gerektirmiyor sadece beta rom'un son versiyonuna sahip olmalısınız. "

Belki kararlı rom'da da olur.. Daha kararlı 10.3.4.0 kuramadım, kurunca deneyeceğim..

Koçara

You Never Know...
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni Ataver
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli Öğretmen
Üstad beta android 9 romu için şöyle bir şey söyleniyor;

"Öncelikle *#*#0610#*#* bu kodu yazın ve yeniden başlatmayın.

Sonra
bu linkten (6.1 Oreo ve Pie Google Camera Apk (10.06.19)) Yazanı yani en üsttekini indirin 150 mb yaklaşık sonra bu apk yi telefona kurun ve yüklenen kamera uygulamasını açın açılmayacaktır. Daha sonra telefonu yeniden başlatın ve son kurulan camera uygulamasını tekrar açmaya çalışın açılacaktır.

Not : Twrp root bl kilidi gerektirmiyor sadece beta rom'un son versiyonuna sahip olmalısınız. "

Belki kararlı rom'da da olur.. Daha kararlı 10.3.4.0 kuramadım, kurunca deneyeceğim..
Benim cihazım bl açık, eu beta yüklü ve rootlu olduğu için test etme şansım yok. Siz tecrübe edin ve deneyiminizi bizimle paylaşın.
İddia sahibi ne derece haklı böylelikle görmüş oluruz.

Üst Alt