Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
Günaydın,
Stabil 2. sürümü çıktı...
Buyrun...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
7.3.018 v2 Çıktı!!!!

2. Mesajda indirme linkini bulabilirsiniz. İlk mesajda yer alan Config ayarları bu sürüm ile uyumludur. Bu sürümde Astrophotography özelliği bozulduğu için v2'de düzeltildi ve bu şekilde yayınlandı.

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
7.3.018 v2 Çıktı!!!!

2. Mesajda indirme linkini bulabilirsiniz. İlk mesajda yer alan Config ayarları bu sürüm ile uyumludur. Bu sürümde Astrophotography özelliği bozulduğu için v2'de düzeltildi ve bu şekilde yayınlandı.
Dostum konuyu açtığın için teşekkürler...
Bi' kaç sorum olacak.
Config ayarlarını sadece RN7 cihazı için mi yaptın? Mi 6'da deneyen arkadaşlar var mı acaba?
Bir de config ayarları Night Sight için de geçerli mi?

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Mi9 se mi room 20.1.21 kamera açılmıyor.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Arkadaşlar herkese selam. Mi note 10'a yükledim çalışıyor fakat konunun başında belirtilen Google Camera> Settings> Advanced> Enable google photos seçeneği ayarlarda çıkmıyor. ayrıca Config ayarları tam olarak ne işe yarıyor birsi açıklayabilir mi ?

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Dostum konuyu açtığın için teşekkürler...
Bi' kaç sorum olacak.
Config ayarlarını sadece RN7 cihazı için mi yaptın? Mi 6'da deneyen arkadaşlar var mı acaba?
Bir de config ayarları Night Sight için de geçerli mi?
Rica ederim hocam. Config ayarları RN7 için düzenlendi. Fakat detay ayarları tüm cihazlar için kullanılabilir hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi9 se mi room 20.1.21 kamera açılmıyor.
Farklı bir GCam sürümü mevcut ise çalışmayabilir hocam. Varolan sürümü silip tekrar deneyin.

Arkadaşlar herkese selam. Mi note 10'a yükledim çalışıyor fakat konunun başında belirtilen Google Camera> Settings> Advanced> Enable google photos seçeneği ayarlarda çıkmıyor. ayrıca Config ayarları tam olarak ne işe yarıyor birsi açıklayabilir mi ?
Config ayarları kamerada ekstra netlik canlılık gibi özellikleri kullanmamız için düzenlenen ayarlar. İlk mesajda yer alan Config dosyası benim kullandığım ayarları içermektedir hocam.

Enesk.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Rica ederim hocam. Config ayarları RN7 için düzenlendi. Fakat detay ayarları tüm cihazlar için kullanılabilir hocam.

Farklı bir GCam sürümü mevcut ise çalışmayabilir hocam. Varolan sürümü silip tekrar deneyin.

Config ayarları kamerada ekstra netlik canlılık gibi özellikleri kullanmamız için düzenlenen ayarlar. İlk mesajda yer alan Config dosyası benim kullandığım ayarları içermektedir hocam.
Hocam gece modunda telefonu yan tutunca görüntü yan dönmüyor tuhaf bı sekile giriyor nasıl düzeltebiliriz

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Hocam gece modunda telefonu yan tutunca görüntü yan dönmüyor tuhaf bı sekile giriyor nasıl düzeltebiliriz
Hocam sadece ikonlar ve fotoğraf önizleme bölümü yan dönüyor. Çekim ekranı sabit kalıyor. Tuhaf derken nasıl bir şeyden bahsediyorsunuz acaba

Hocam ilk sorunuzla alakalı cevabı ilk mesaja ekledim. Eski sürümlerde bu ayar mevcuttu. Yeni sürümlerde başlangıçta otomatik olarak Google Fotoğraflar ile açıyor fakat benim Config ayarlarım ile fotoğraf çekerken bunu nerede açmak istediğinize dair size seçenek sunuyor.

Son düzenleme:

sesko86

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sesko
Cihazım
Redmi note 7
Konular
29