Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Hocam ben redmi note 9 için modlanmış olanını indirdim internetden fakat baya kasıyor. Bunu indirsem sorun düzelir mi?
Bu sürüm Redmi Note 9 ile çalışıyor mu tam olarak emin değilim bir denemenizde fayda var.

mustafa86

Xiamoi Mi 5 Pro Xiamoi Powerbank 10000
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
Mi 5 pro
Meslek
Acil Servis Vezne Finans Sorumlusu
Konular
57
Merhabalar cihazım Redmi Note 9s tam olarak hangisini indirmem gerek Link atarmisiniz acaba ve config varsa kusura bakmayın sürekli güncelleme yapılıyor falan ya hangisini indircem bilmiyorum şimdiden tesekur ederim iyi çalışmalar dilerim

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
merhaba bende Redmi note 9 pro var...bi video izledim "" klon kameradan bahsediyordu"" ama.bi türlü bulamadim.. telefonun acemisiyim ..O kamera modu yok mu yoksa farkli bir ayari mi var ( surum .miui 12.0.1 )

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
merhaba bende Redmi note 9 pro var...bi video izledim "" klon kameradan bahsediyordu"" ama.bi türlü bulamadim.. telefonun acemisiyim ..O kamera modu yok mu yoksa farkli bir ayari mi var ( surum .miui 12.0.1 )
Hangi videodan bahsediyorsanız paylaşın. O mod'un olup olmadığını ancak o şekilde söyleyebilirim.

Glorious

Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Merhabalar cihazım Redmi Note 9s tam olarak hangisini indirmem gerek Link atarmisiniz acaba ve config varsa kusura bakmayın sürekli güncelleme yapılıyor falan ya hangisini indircem bilmiyorum şimdiden tesekur ederim iyi çalışmalar dilerim

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gcam bölümü içinde konularda desteklenen modeller belirtiliyor. Konu başlıklarında güncel sürümlerden telefonunuzu destekleyip desteklemediğini öğrenebilirsiniz.

Kunak75

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
redmi Note 9 pr
Konular
11
Hangi videodan bahsediyorsanız paylaşın. O mod'un olup olmadığını ancak o şekilde söyleyebilirim.

YouTube de izlediğim bi videoydu burada degil ama o xaomia telefonlarkn kamerasını anlatıyordu..ama belki ben kacirdim yada farkli modelinde olabilir.

Üst Alt