Rehber Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
arkadaşlar ben redmi note 8 pro telefonuma global rom yükledim. Ancak telefonumun çin versiyonu mu yoksa global versiyon mu olduğunu bilmiyorum. Ayrıca bu haliyle hangi twrp yi yüklemem gerektiği konusunda da şüphelerim var. Aranızda yardımcı olabilecek olan var mı?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
arkadaşlar ben redmi note 8 pro telefonuma global rom yükledim. Ancak telefonumun çin versiyonu mu yoksa global versiyon mu olduğunu bilmiyorum. Ayrıca bu haliyle hangi twrp yi yüklemem gerektiği konusunda da şüphelerim var. Aranızda yardımcı olabilecek olan var mı?
M1906G7G : Global Model
M1906G7E : Çin Model
M1906G7I : Hindistan Model

Üstte belirtilen model numaralarına göre bulabilirsiniz hocam

hayalet16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MUHİTTİN
Cihazım
Mi 9t
Konular
6
Cevabı için teşekkürler hocam ancak benimki çin versiyonu şimdi anladım. Konu başında verilen twrpyi yüklediğimde sürekli redmi yazısı gelip başa dönüyor. Sanırım uygun twrpyi yükleyemiyorum ve başka bir twrp de bulamadım.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Cevabı için teşekkürler hocam ancak benimki çin versiyonu şimdi anladım. Konu başında verilen twrpyi yüklediğimde sürekli redmi yazısı gelip başa dönüyor. Sanırım uygun twrpyi yükleyemiyorum ve başka bir twrp de bulamadım.
Android sürümüne uygun twrp yuklediginize emin misiniz. Twrp'nin çin cihazlar için ayrı olanı yok çünkü

Writhquars

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Finans
Konular
39
safenty deki işlemleri harfiyen uyguluyorum ama olmuyor yine netflix google playde gözükmüyor

Batuski5431

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan G
Cihazım
Oneplus 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
14
safenty deki işlemleri harfiyen uyguluyorum ama olmuyor yine netflix google playde gözükmüyor
Hocam size özelden bir yazı atacağım direkt çözülüyor az biraz ingilizceniz varsa yapabilirsiniz

Serifcelik

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serif
Cihazım
Note 8 pro
Konular
15
Telefona yüklü uygulama+data larını twrp ile backup restore yapma şansımız var mı. Data yı backup yapsak olurmu.

OnbirinBiri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
No One
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Hocam Endonezya miui 11.0.2.0 android 9 da yapmaya çalışıyorum otomatik yöntem ile PC ekranında okey ibaresi çıktığı gibi çekiyorum telefonu ve power tuşuna basıyorum kapanıp geri açılırken titrer titremz ses açmaya basıyorum ama nafile twrp menüsüne gitmek yerine cihaz açılmaya gidiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Endonezya miui 11.0.2.0 android 9 da yapmaya çalışıyorum otomatik yöntem ile PC ekranında okey ibaresi çıktığı gibi çekiyorum telefonu ve power tuşuna basıyorum kapanıp geri açılırken titrer titremz ses açmaya basıyorum ama nafile twrp menüsüne gitmek yerine cihaz açılmaya gidiyor
tamadır hallettim cihaz kapandığı anda yapmam gerekiyormuş
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak twrp ilk kurulunca böyle bir ekran geldi anlatımda da birşey göremedim keep read only seçeneğini seçtim
İyi mi yaptım kötü mü anlamadim

Ekli dosyalar

• IMG-20201115-WA0011.jpg
    IMG-20201115-WA0011.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Üst Alt