Rom android 14 beta kurduktan sonra brick oluyor

Dragongamer21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ayxan
Cihazım
mi note 10
Konular
4
Merhabalar telefonuma android 14 beta kurduktan sonra birck oluyor
bunlarda trible info fotoğrafları:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ne yapabilirim?

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10
Android 14 bizim cihaz için uyuşmuyor Android 10 ile çıkan cihazlar süper bölümü ile yayınlanır yani product vendor sistem bölümleri super adı verilen tek bir bölümde oluşur buradaki boyutları dinamik olarak ayarlanır ve boş alan israf etmez cihazımızın Android 9 ile çıkmış olması hasebiyle system as root (SAR) sistemlidir buda Android 14 için desteklenmemektedir bunu geliştiricilerimiz nasıl çözecek bilgim yok ama diğer eski cihaz geliştiricilerinden bilgi alacaklarını düşünüyorum

kerem_gokcek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem Gökcek
Cihazım
Mi Note 10
Konular
1
Android 14 bizim cihaz için uyuşmuyor Android 10 ile çıkan cihazlar süper bölümü ile yayınlanır yani product vendor sistem bölümleri super adı verilen tek bir bölümde oluşur buradaki boyutları dinamik olarak ayarlanır ve boş alan israf etmez cihazımızın Android 9 ile çıkmış olması hasebiyle system as root (SAR) sistemlidir buda Android 14 için desteklenmemektedir bunu geliştiricilerimiz nasıl çözecek bilgim yok ama diğer eski cihaz geliştiricilerinden bilgi alacaklarını düşünüyorum
Çözümü var ama yapılması biraz zaman alacak bir şey. Şu anlık sadece GSI tabanlı Android 14 ROM'lar çalışıyor.

Hakank4v4k

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan kavak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
10
Çözümü var ama yapılması biraz zaman alacak bir şey. Şu anlık sadece GSI tabanlı Android 14 ROM'lar çalışıyor.
Umarım çözersin hocam başka bir sorun da U sürümü cihaz ağacı yapacak geliştirici bir kaç geliştirici var siz dahil bakalım aktif kalıp yapacak olan var mı

Üst Alt