Çözüldü Android 12'den eu rom ile Android 14'e geçmek.

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
4
Merhabalar çok severek mi 13 lite kullanıyorum 6 aydır lakin bayadır aynı arayüzü görmek update atmamak gına getirdi. Telefonum direnç kayıtlı ve bootloader kilidi açık. Yabancı arkadaşlar recovery yok vs demiş ama forumda twrp bulabildim aosp rom bulamadım. Neyse asıl sormak istediğim Android 12 olan cihazımı hyperos 1.0 (android 14 ) ' e format atarak yüklersem imei kaybedebilir miyim ya da herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? yoksa update sayıldığı için sıkıntısız kurabilir miyim. Teşekkürler

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Merhabalar çok severek mi 13 lite kullanıyorum 6 aydır lakin bayadır aynı arayüzü görmek update atmamak gına getirdi. Telefonum direnç kayıtlı ve bootloader kilidi açık. Yabancı arkadaşlar recovery yok vs demiş ama forumda twrp bulabildim aosp rom bulamadım. Neyse asıl sormak istediğim Android 12 olan cihazımı hyperos 1.0 (android 14 ) ' e format atarak yüklersem imei kaybedebilir miyim ya da herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? yoksa update sayıldığı için sıkıntısız kurabilir miyim. Teşekkürler

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tavsiye rom, fastboot moda alıp first inşallah çift tıklayıp yükleyin...

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlamadım hocam. Bu siteyi ilk defa gördüm. Demek istediğim bu linkten ziyi olanı indirip first time clean install yazana tıklamam gerekmiyor mu ? Sorduğum bu işlemi yaptığımda update olarak sayıp imei'yi koruyabilir miyim. Bi de twrp kurmadan kuramaz mıyım sonuçta fastboot üzerinden kuruyoruz ? Teşekkürler cevap için.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Anlamadım hocam. Bu siteyi ilk defa gördüm. Demek istediğim bu linkten ziyi olanı indirip first time clean install yazana tıklamam gerekmiyor mu ? Sorduğum bu işlemi yaptığımda update olarak sayıp imei'yi koruyabilir miyim. Bi de twrp kurmadan kuramaz mıyım sonuçta fastboot üzerinden kuruyoruz ? Teşekkürler cevap için.

Twrp kurmaya gerek yok çünkü hibrit rom. Android sürüm değişeceği için en sağlıklısı 0 dan kurulumdur....

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
4
Evet, o zaman şimdi verilerimi yedekliyorum ve fastboottan clean install yapıyorum doğru anladıysam ? konuyu güncellerim sonradan okuyacaklar için.

xqeqeret12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şevket
Cihazım
Poco x3 Nfc
Konular
4
Arkadaşlar android 12'den android 14'e geçiş yaptım hyper os kurdum cihaza herhangi bir sıkıntı olmadı imeiler sağlam twrp kurmadım sonradan okuyacakların bilgisine.

Üst Alt