Recovery Android 12 ve 13 Destekli TWRP | UNOFFICIAL

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Muhtemelen recovery uyumsuzluğu vardır, cihazı kullanmadığım için kesin bir bilgim yok
Hocam konu ile alakasız ama sorayım istedim. Forumda MIUI 14 android 13 romda sistemi r/o dan r/w yapmak için herhangi bir şey bulamadım, internette de neredeyse bir şey çıkmadı varmı android 13 system r/w yöntemi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam konu ile alakasız ama sorayım istedim. Forumda MIUI 14 android 13 romda sistemi r/o dan r/w yapmak için herhangi bir şey bulamadım, internette de neredeyse bir şey çıkmadı varmı android 13 system r/w yöntemi
Riskli bir durum hocam, rw yapmanızı önermem zaten a13te yapmak zor diye biliyorum. Onun yerine basit bir magisk modülü oluşturarak istediğiniz sistem dosyasını değiştirebilirsiniz.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Riskli bir durum hocam, rw yapmanızı önermem zaten a13te yapmak zor diye biliyorum. Onun yerine basit bir magisk modülü oluşturarak istediğiniz sistem dosyasını değiştirebilirsiniz.
Modlu launcher kurdum hocam maalesef başarısız oluyor daha önce aynı yöntemler ile A12 roma olurken A13 e olmuyor magisk sürümü değiştim deltaya geçtim ama yine aynı (cihaz poco X3 pro)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Modlu launcher kurdum hocam maalesef başarısız oluyor daha önce aynı yöntemler ile A12 roma olurken A13 e olmuyor magisk sürümü değiştim deltaya geçtim ama yine aynı (cihaz poco X3 pro)
Hangi launcher'ı kuruyorsunuz?

Üst Alt