Haber Android 12 Beta5 Miatoll

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Bu rom note 9 pro için mi eğer öyles ise rom linki varmı
Miatoll not 9 serisinin genel aldı pro, max, s vs. Arkadaş hangi romu kurmuş bilmiyorum ama internette bir çok android 12 rom var öneri istersen ArrowOS ve LinageOS'u öneririm yani redmi 9 serisi bir cihaza miatoll rom kurabilirsin

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Miatoll not 9 serisinin genel aldı pro, max, s vs. Arkadaş hangi romu kurmuş bilmiyorum ama internette bir çok android 12 rom var öneri istersen ArrowOS ve LinageOS'u öneririm yani redmi 9 serisi bir cihaza miatoll rom kurabilirsin
Konuyu açan arkadaş konuyu açmış kaçmış verdiğği video da 5 6 tane link var birirni indirdim kurdum cihaz sürekli açıp kapanıyor şimdi eski endonezya romuna geri döndüm

seramik1111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
casper
Konular
15
Konuyu açan arkadaş konuyu açmış kaçmış verdiğği video da 5 6 tane link var birirni indirdim kurdum cihaz sürekli açıp kapanıyor şimdi eski endonezya romuna geri döndüm
tlf modelinizin kodu var firmware dosyasını kurmak zorundasınız kurmassanız bootlop oluyor bu siteden tlf uygun firmwareyi indirip rom dosyasını kurup ardından kendinize uygun firmware dosyasını kurucaksınız.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
tlf modelinizin kodu var firmware dosyasını kurmak zorundasınız kurmassanız bootlop oluyor bu siteden tlf uygun firmwareyi indirip rom dosyasını kurup ardından kendinize uygun firmware dosyasını kurucaksınız.
İlk mesajınızı düzenleyip kurulum adımlarını ekler misiniz?

seramik1111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
casper
Konular
15
ayrıca ben rom olarak atmadım konuyu bilgi olarak attım satabil romu çıkmış denemedim daha denersem paylaşırım .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk mesajınızı düzenleyip kurulum adımlarını ekler misiniz?
Konuyu ben haber olarak paylaştım rom olark atmadım satabil romu çıkmış ama denemedim kimseyede illa bu romu yükleyebilirsiniz demedim ama romu site için paylaşıcam

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
ayrıca ben rom olarak atmadım konuyu bilgi olarak attım satabil romu çıkmış denemedim daha denersem paylaşırım .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konuyu ben haber olarak paylaştım rom olark atmadım satabil romu çıkmış ama denemedim kimseyede illa bu romu yükleyebilirsiniz demedim ama romu site için paylaşıcam
Teşekkürler hocam, şimdiden elinize sağlık :)

Üst Alt