Yardım Android 11den 10a geçiş ?

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
25
Cihazım android 11. kuracağım rom ise android 10 destekli. android10a nasıl geçiş yapabilirim yardımcı olur musunuz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
179
Note 8 Pro'nun alt forumda sabitli mesajlar kısmında zaten bunun için konular mevcut. Basit olmayabilir diye anlatmaktansa konuya bakmanızı tavsiye ederim.

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Note 8 Pro'nun alt forumda sabitli mesajlar kısmında zaten bunun için konular mevcut. Basit olmayabilir diye anlatmaktansa konuya bakmanızı tavsiye ederim.

Hocam anladığım kadarıyla önce A10 tabanlı twrp yükleyip sonra rom yükleniyor. Öyle ise gayet basit. Ancak 4. adımdaki kurmamız gereken A10 sürüm, kullanmak istediğimiz custom rom olsa olur mu yoksa önce stock rom yükleyip sonrasında mı custom roma geçmeliyiz ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
179
Hocam anladığım kadarıyla önce A10 tabanlı twrp yükleyip sonra rom yükleniyor. Öyle ise gayet basit. Ancak 4. adımdaki kurmamız gereken A10 sürüm, kullanmak istediğimiz custom rom olsa olur mu yoksa önce stock rom yükleyip sonrasında mı custom roma geçmeliyiz ?
İlk konunun ilk spoylerında custom MIUI'a geçiş anlatılmış. Çok farklı bir durum yok gibi:

asamed004

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asamed
Cihazım
redmi 8
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk konunun ilk spoylerında custom MIUI'a geçiş anlatılmış. Çok farklı bir durum yok gibi:
hocam ben öncelikle A11den A10a geçmem gerekiyor. bu aşamada bir hata yapıp da telefonu kullanılamaz hale getirmeyeyim diye adımları netleştirmeye çalışıyorum :) yoksa twrp üzerinden flashlayıp istenilen romu kuruyoruz o kısım kolay.

Üst Alt