Rehber Android 11'deki Obb Klasör sorununu çözme

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
Herhangi bir root erişimi olan dosya yöneticisi kullanabilirsiniz.

A11'DEKİ KOPYALA / YAPIŞTIRMA OBB İÇİN DÜZELTME

1. Es File Explorer Root / zarchiever root veya başka bir root explorer kullandım.

2. 3 Hat Menüsüne gidin Yerel'e sol tıklayın ve ardından Dahili depolama'yı seçin

3. Ardından root / mnt / pass_through / 0 / emulated / 0 / android / data veya obb'ye tıklayın

Şimdi buradan obb dosyasını kopyalayıp yapıştırmak gibi herhangi bir işlemi yapabilirsiniz oyunlar vb. için.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Android 11'de obb sorunu neden olabilir? bilgim yok.

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
omertrans505, aslında google, kapsamlı depolamayı android 10'a gizlice sokmaya çalıştı, ama geliştiriciler buna sahip değildi, dahili depolamanızı yönetmenin bu daha kısıtlayıcı (ve güvenli) olacağını düşündükleri için böyle birşey yaptılar. COVID-19 ile ilgili hususlar" nedeniyle 2021'in başlarına kadar Android 11 depolama izni kullanılamayacak- belki de covid 19 bahanesiyle bu yöntemi süreklilik haline getirecekler-
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

omertrans505, aslında google, kapsamlı depolamayı android 10'a gizlice sokmaya çalıştı, ama geliştiriciler buna sahip değildi, dahili depolamanızı yönetmenin bu daha kısıtlayıcı (ve güvenli) olacağını düşündükleri için böyle birşey yaptılar. COVID-19 ile ilgili hususlar" nedeniyle 2021'in başlarına kadar Android 11 depolama izni kullanılamayacak- belki de covid 19 bahanesiyle bu yöntemi süreklilik haline getirecekler-
uygulama yüklemek uğraştırıcı bir süreç olacak kısacası. Bu bağlamda Google'ın gelecekte Apple'ın peşinden gideceği ve üçüncü parti uygulamaları yüklemeyi tamamen imkansız hale getirerek Google Play Store'u ön plana çıkaracağı düşünülüyor zaten.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42

uygulama yüklemek uğraştırıcı bir süreç olacak kısacası. Bu bağlamda Google'ın gelecekte Apple'ın peşinden gideceği ve üçüncü parti uygulamaları yüklemeyi tamamen imkansız hale getirerek Google Play Store'u ön plana çıkaracağı düşünülüyor zaten.
Bilgi verdiğini için teşekkür ederim

derdest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
derdest
Cihazım
huawei mate
Konular
0
Herhangi bir root erişimi olan dosya yöneticisi kullanabilirsiniz.

A11'DEKİ KOPYALA / YAPIŞTIRMA OBB İÇİN DÜZELTME

1. Es File Explorer Root / zarchiever root veya başka bir root explorer kullandım.

2. 3 Hat Menüsüne gidin Yerel'e sol tıklayın ve ardından Dahili depolama'yı seçin

3. Ardından root / mnt / pass_through / 0 / emulated / 0 / android / data veya obb'ye tıklayın

Şimdi buradan obb dosyasını kopyalayıp yapıştırmak gibi herhangi bir işlemi yapabilirsiniz oyunlar vb

Root olmadan data klasörüne kopyalama yapmak mümkünmü. Daha doğrusu bu klasöre yapıştırmak mümkünmü?

Üst Alt