MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Eu Stabil 12.0.3.0 sürümünden oldukça memnunum. Gerçekten bir sürü rom denedim ama hiç biri bu kadar mükemmel değil. Bir şey merak ediyorum arkadaşlar; Mesela betalarda yayınlanan güncel Android Security Patch'i, en son Kasım 2020'de kalmış olan Eu Stabil'e entegre etme gibi bir durum söz konusu olamaz mı?

Teknik bilmediğim için meraktan soruyorum, belki bunun mantığını bilen birileri vardır.

Eu Stabil 12.0.3.0 kullanmanın şu an benim için tek dezavantajı bu çünkü. Güvenlik açığı oluşturacak bir durum olur mu, sonuçta rootlu kullanıyoruz ve Android güvenlik yaması Kasım 2020'de kalmış durumda.

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Arkadaşlar son sürüm beta yı kurdum 21.4.28 arayüz hoşuma gitti ama yeni kurmama rağmen hem telefon cok ısınıyor hemde cok kasıyor normal mi ?

ilkayk17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilkay
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Köle
Konular
2
Miroomdan, eu 12.0.3.0 geçmek istiyorum ama cihazı yedeklemem gerek yardımcı olabilecek varmı yedeklemem konusunda

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
An itibariyle Eu stabil 12.0.3.0 sürümündeyim, her şeyi ile mükemmel, özellikle de kulaklık ses kalitesi ile yine mest etti beni.
Ryzen kernel ile kullanıyorum şu an, batarya performansına pek takılmayacağım artık, batarya diye diye telefonu eskittik. Sevmişim bataryasını giggle~~

ilkayk17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilkay
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Köle
Konular
2
bu romda safetynet hatasını geçebilen varsa yardımcı olabilirmi?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
bu romda safetynet hatasını geçebilen varsa yardımcı olabilirmi?
Özel olarak SafetyNet testini geçen bir rom olmadığı sürece şu anlık genel bir sorun var. Sadece bizim cihaza özgü değil. Yakında yeni bir Magisk güncellemesi gelecek çözülmesi için.

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Batarya benim kullanım alışkanlıklarım ile 2 günü rahat çıkarıyor, yeterli şu an yani Yes~~
Yalnız bugün birkaç hata verdi stabilite ve arama cevaplamada, muhtemelen ryzen kaynaklı, stock kerneline döndüm öyle kullanıyorum...

DarkHydra

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Duran
Cihazım
Redmi note 8
Konular
6
Şu an son sürüm resmi TWRP 3.5.2 var. Ryzen kurana kadar da iyiydik açıkçası. wasntme~~ Daha önce de bu durumla karşılaştım hocam. OFOX ile MIUI'ı hiç kuramıyordum bile hatta. Stabil sürümünde MIUI kurarken sorun yok ama Magisk sıkıntı yaratıyor bu defa. Yoksa OFOX'u kullanmak istiyorum ben de. :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12.5, A11 ile geldi. Yani yok. Port rom var onun yerine. Forum'da konusunu bulabilirsiniz.
Hocam ryzen kerneli a10 euya kuruyon demi sen 12.03 olan bende geçmeyi düşünüyorum da kernel kurmak konusunda cekingenim biraz

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Hocam ryzen kerneli a10 euya kuruyon demi sen 12.03 olan bende geçmeyi düşünüyorum da kernel kurmak konusunda cekingenim biraz
Eu Stabil v12.0.3.0 için kernele gerek yok, kendi kerneli fazlasıyla yeterli.

Üst Alt