MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
Arkadaşlar bu son romda kulaklık ses seviyesi çok kısık sizdede öyle mi
Evet ben de bunu yazmaya geldim. İşin kötü yanı başka roma geçsem bile ses artmıyor. Ses açma panelinde normalde müzik simgesi olması lazım onunla son ses açılıyor ama bunda o yok kayvoldu gitti

Exi27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Redmi Note 9s
Meslek
Bilgisayar teknik
Konular
2
MIUI 10 yada 11 kuruluysa format data yapıp kurun stabil çalışıyor.
Her rom yüklemede komple silip yükleme yapmayın özellikle sistem bölümünü her seferinde formatlamayın cihazın performansını düşürürsünüz.
Format data yapılınca zaten tüm veriler gidiyor biraz daha açıklamalı anlatırmısın hocam

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Evet ben de bunu yazmaya geldim. İşin kötü yanı başka roma geçsem bile ses artmıyor. Ses açma panelinde normalde müzik simgesi olması lazım onunla son ses açılıyor ama bunda o yok kayvoldu gitti
Dolby yada viper deneyin yukselecektir

FairLighty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mı 10T Pro
Konular
32
Global romda daha fazlaydı ses nasıl oluyor anlamiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dolby yada viper deneyin yukselecektir
Konusu var mı hocam

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Format data yapılınca zaten tüm veriler gidiyor biraz daha açıklamalı anlatırmısın hocam
Genelde wipe data cache yapıp rom yüklüyorum.tabi gsi romlar haric

Global romda daha fazlaydı ses nasıl oluyor anlamiyorum

Konusu var mı hocam

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
Alakası yok ben viper4 kullanıyorum zaten ama sesteki derinlik kayboldu

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
MIUI 10 yada 11 kuruluysa format data yapıp kurun stabil çalışıyor.
Her rom yüklemede komple silip yükleme yapmayın özellikle sistem bölümünü her seferinde formatlamayın cihazın performansını düşürürsünüz.

Ne alakası var? Milleti gereksiz bilgilerle doldurmayın. Sistem bölümü silinmezse rom yüklenmez. Yüklense de açılmaz, açılsa da verimsiz çalışır.

Format data dahili hafızanızı siler. Ama önceki romu yazılımı silmez. Bu sebeple advanced wipe dan dalvik,cache,data,sistem,vendor bu bölümleri silin ve mi room yada eu rom kurun. Format datayı yapmamızda ki gaye şimdilik twrp ler verimli çalışmıyor ve sistem boot etmiyor.

Ses azalmasının temeli şu : Tam temizleyip romu kurmamışsınız. Kalıntı dosyalar sebebiyle bana da oldu. Verilerinizi yedekleyin, advanced wipe dan internal storage dahil hepsini silin. Sonra format data seçeneğinden format data yapın. Sonra restart recovery yapıp eu beta romu kurun hocam.

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
Ne alakası var? Milleti gereksiz bilgilerle doldurmayın. Sistem bölümü silinmezse rom yüklenmez. Yüklense de açılmaz, açılsa da verimsiz çalışır.

Format data dahili hafızanızı siler. Ama önceki romu yazılımı silmez. Bu sebeple advanced wipe dan dalvik,cache,data,sistem,vendor bu bölümleri silin ve mi room yada eu rom kurun. Format datayı yapmamızda ki gaye şimdilik twrp ler verimli çalışmıyor ve sistem boot etmiyor.

Ses azalmasının temeli şu : Tam temizleyip romu kurmamışsınız. Kalıntı dosyalar sebebiyle bana da oldu. Verilerinizi yedekleyin, advanced wipe dan internal storage dahil hepsini silin. Sonra format data seçeneğinden format data yapın. Sonra restart recovery yapıp eu beta romu kurun hocam.
Üç farklı recoveryle bütün her şeyi silerek denedim çözüm olmadı. Pcden MIUI 10 fastboot rom kurup denemek kaldı. Çünkü bunu kurmadan önce MIUI 11i fastboot rom olarak kurdum

pakis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmed
Cihazım
mi9
Konular
2
Kulaklık sesi sorunu devam ediyor. Bununla ilgili daha önce de konu açmıştım:

FairLighty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mı 10T Pro
Konular
32
Kulaklık sesi sorunu devam ediyor. Bununla ilgili daha önce de konu açmıştım:

Hocam benim sorunum çözüldü komple wipe işlemi yaptım telefonun içinde hiçbir şey bırakmadım yani

Üst Alt