Rom [Android 11] [MIUI12.5] Redmi Note 8 Mi-Globe 21.4.7

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Seçenekleri ayarlıyorum Download Rom diyorum hiç tepki yok sorun nedir?
Site ile alakalı olabilir. Duzelttiniz mi

Buse hocam iyi günler siz bir ara mi globede en iyi ekran suresini sanıyorum 20.3.26 da aldım demiştiniz tam hatırlamıyorum hatta miui 10 du galiba gecen bir yorumda arkadaşlarda belirtmişti rica etsem hangi sürümün olduğunu soylermisiniz tam hatırlayamadım yannış sürüm indirmeyelim.
Miroom 20.3.26 hocam miui11di o miglobe demedim ama miglobe ekran süresini de beğeniyorum dedim
Ama miroom Android 9du
Android 11den 9a inerken bir sorun olmaması için cihazda Antirollback kontrolü yapın lütfen

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22

Miroom 20.3.26 hocam miui11di o miglobe demedim ama miglobe ekran süresini de beğeniyorum dedim
Ama miroom Android 9du
Android 11den 9a inerken bir sorun olmaması için cihazda Antirollback kontrolü yapın lütfen
Teşekkürler hocam

Alhyprn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Null
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Meslek
Konular
10

Ama miroom Android 9du
Hala aynı hocam, sadece bir kez indirebildim bir daha yok. Seçenekleri ayarlıyorum Download dedikten sonra tepki yok. IDM Kapattım yine aynı. Tampermonkey ve UBlock kapattım yine aynı. Chrome'den Firefox'da geçip denedim yine aynı. Son seçenek site ile alakalı. Sizde de aynı mı kontrol etseniz?

Fatihblg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatihblg
Cihazım
Xiaomi redmi ni
Konular
0
Teşekkürler hocam. İndirme linkinde özelleştirmelerin altında Clear Cache seçeneği var. Onu seçince ne oluyor? ROMu flashladıktan sonra wipe cache dalvik yapmaya gerek kalmıyor mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evo şeker şeker hocam. Yağ gibi akıyor maşallah, ama arada MIUI arayüzünü de özlüyor insan. :D Mi Globe akıcıysa Mi Globeden deva

Teşekkürler hocam. İndirme linkinde özelleştirmelerin altında Clear Cache seçeneği var. Onu seçince ne oluyor? ROMu flashladıktan sonra wipe cache dalvik yapmaya gerek kalmıyor mu?

Evo şeker şeker hocam. Yağ gibi akıyor maşallah, ama arada MIUI arayüzünü de özlüyor insan. :D Mi Globe akıcıysa Mi Globeden deva

Evo şeker şeker hocam. Yağ gibi akıyor maşallah, ama arada MIUI arayüzünü de özlüyor insan. :D Mi Globe akıcıysa Mi Globeden devam. :)
Redmi note 8 de eu rom biraz kasıntılı çalıştı mi globe daha akıcı fakat mi globe sitesinden son indirilen romlar eu rom olarak iniyor mi globe daha iyi geldi

messevim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
m emin
Cihazım
Redmi Note 5 ai
Konular
12
Kurulum adımlarını harfiyyen yerine getirdim ama telefon sürekli restart atıyor.

Bugraykannn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 5 pr
Konular
21
arayüzde ve uygulama geçişlerinde takılmalar var normal mi ?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Kurulum adımlarını harfiyyen yerine getirdim ama telefon sürekli restart atıyor.
Tekrar format data yapmanız lazım hocam. Format data yapmaz ve önbelleği silmez iseniz bootloopa düşer.

MTevet

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Resmi note 8
Konular
2
Pil performansı nasıl ekran görüntüsü atabilirmisiniz

Üst Alt