Yardım Android 10dan 9a dönüş mümkün mü?

ASKSY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslsy
Cihazım
Mi8
Konular
4
Merhabalar 1 senedir mi8 kullanıcısıyım. Forum İstanbul mi mağazasından aldım cihazi. Bu zamana kadar her şey iyidi cihaz için. Gayet memnundum fakat android 10 güncellemesi geldiğinden beri telefon iyice zıvanadan çıktı benim için. Pil kısıtlanması veri kısıtlaması olmamasına rağmen bazı zamanlarda whatsaptan bildirim düşmüyor ekran kilitliyken. Uygulamaya girince pes peşe geliyor. Bazı zamanlarda kendini resetliyor mi ekranında kalıyor ne açması ne kapanması mümkün oluyor. Sürekli bir kısır döngüde kalıyor.

Kısacası cihazı temiz bir şekilde Android 9 a geri döndürebilir miyim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-06-12-50-00-844_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-04-06-12-50-00-844_com.android.settings.jpg
    154,9 KB · Görüntüleme: 19

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhaba hocam, konu açmadan önce sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Oyla:

ASKSY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslsy
Cihazım
Mi8
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba hocam, konu açmadan önce sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Hocam Mİ9 T için veri, dosya paylaşılmış konularda. Mİ8 için Android 9 versiyonuna nasıl ulaşabilirim ?

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Hocam Mİ9 T için veri, dosya paylaşılmış konularda. Mİ8 için Android 9 versiyonuna nasıl ulaşabilirim ?
Yine sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz hocam :)

Oyla:

Nuriuyar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
Aynı sorundan bende müzdaribim hindistan rom kullanıyorum android 10 geldiğinden beri bildirimler uygulamaya giriş yapmadan gelmiyor yabancı forumlarda çok araştırdım ama tüm denemelerim boşa çıktı. Android 10 ile birlikte gelen adaptif bildirim sistemi diye birşey var sadece Xiaomi değil diğer üreticilerin telefonlarında sıkıntı var şuan için yapabileceğiniz en iyi şey eski sürüme geri dönmek bende bl kilidi için süre beklemedeyim açıldığı anda eski sürüme hatta miui10a geri dönmeyi düşünüyorum umarım sizde dönerseniz başka bir yolu yok malesef

Oyla:
Üst Alt