Soru Android 10

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Android güncellemesi batarya performansını etkiler mi bide 11.0.2.0 diyor bende ise 11.0.6.0 mıuı yüklü mıuı sürümü değişirmi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-30-21-22-35-660_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-03-30-21-22-35-660_com.android.updater.jpg
    179,8 KB · Görüntüleme: 27

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Önermiyorum android 10 yaptık 2gb indirme yaptı batarya performansı düştü şarj çabuk bitmeye başladı.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Android güncellemesi batarya performansını etkiler mi bide 11.0.2.0 diyor bende ise 11.0.6.0 mıuı yüklü mıuı sürümü değişirmi
MIUI sürümü değişmez sadece Android sürümü değişir. Sürüm yükseltmenin pile olumsuz etkisi olacağını sanmıyorum, cihazın başka bir sorunu yoksa.

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
MIUI sürümü değişmez sadece Android sürümü değişir. Sürüm yükseltmenin pile olumsuz etkisi olacağını sanmıyorum, cihazın başka bir sorunu yoksa.
Bataryam biraz hızlı gidiyor yine de batarya ömrü iyi

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Bataryam biraz hızlı gidiyor yine de batarya ömrü iyi
Pilin hızlı bitmesinin farklı nedenleri olabilir, pilin hızlı bitmesi sizi rahatsız edecek derecede ise, pili tüketen uygulamayı bulup kullanımı kısıtlayabilirsiniz.

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Pilin hızlı bitmesinin farklı nedenleri olabilir, pilin hızlı bitmesi sizi rahatsız edecek derecede ise, pili tüketen uygulamayı bulup kullanımı kısıtlayabilirsiniz.
Hocam değişiyor mesela chromline kendi Chrome çok yiyor instagramdayken Instagram çok yiyor birçok şeyde kısıtlama getirdim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam değişiyor mesela chromline kendi Chrome çok yiyor instagramdayken Instagram çok yiyor birçok şeyde kısıtlama getirdim
Kullandığınız cihaz ne bilmiyorum hocam, ben kendimden örnek veriyorum. Mi 8 lite cihazımda ne kadar google uygulaması varsa, hepsi pilimin düşmanı. Bu konuyu google ile de paylaştım ama hiç bir şey yapmayacaklar. Altında from facebook yazan uygulamalarda pil düşmanı :) Ben bir çoğunu ya sildim, yada dondurdum. Bu konuda pek bir çözüm yok.

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Kullandığınız cihaz ne bilmiyorum hocam, ben kendimden örnek veriyorum. Mi 8 lite cihazımda ne kadar google uygulaması varsa, hepsi pilimin düşmanı. Bu konuyu google ile de paylaştım ama hiç bir şey yapmayacaklar. Altında from facebook yazan uygulamalarda pil düşmanı :) Ben bir çoğunu ya sildim, yada dondurdum. Bu konuda pek bir çözüm yok.
Mi9se kullanıyorum pili iyi ama hücresel veride aşırı derecede yiyor sürekli oynadığım halde bir günü rahatça çıkartıyorum (okul özledim)

Üst Alt