Recovery [Android 11] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.4.0-10 Tek Tuş Yükleme Aracı

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Twrp 3.3.1-0 resmi sürümünü yayınlamış hocam daha önce twrp sitesinde yoktu sanırım
yayınlansın bizdeki çoktan official olmuştu zaten. official sürümle sitedeki sürüm aynı

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Twrp 3.3.1-0 resmi sürümünü yayınlamış hocam daha önce twrp sitesinde yoktu sanırım

Evet 4 Aralık'ta eklendi esasen 52 numaralı build ile tamamen aynı, resmi sürüm de aynı geliştirici tarafından yapılıyor

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
xdadan -0 resmiyi kurdum eu beta rom flashladım /system dizinini silmediğim halde dosya sistemini bozuyor bende mi hata var sürümde mi anlamadım custom rom kurulmadı yani son çare fastboot ile düzelttim vaktim yok diye de -52 ye dönüp denemedim tekrardan var mı aynı sorunu yaşayan benden başka

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
xdadan -0 resmiyi kurdum eu beta rom flashladım /system dizinini silmediğim halde dosya sistemini bozuyor bende mi hata var sürümde mi anlamadım custom rom kurulmadı yani son çare fastboot ile düzelttim vaktim yok diye de -52 ye dönüp denemedim tekrardan var mı aynı sorunu yaşayan benden başka
Bende yok

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Ben twrp yukledigimde dosya sistemini bozuyor. Bilgisayara bagladigimda telefonun hafızası iki dosya seklinde görülüyor. Tekrar twrp den telefon hafizasini sıfırlayınca hafiza duzeliyor. Ama teldeki butun dosyalar siliniyor. System data yes reboot recovery yapıp ardindan wipe seceneklerini secip rom yüklüyorum. Rom yükleniyor ama tekrar twrp modunda açılıyor. Bu sorunu bir türlü cozemedim

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Ben twrp yukledigimde dosya sistemini bozuyor. Bilgisayara bagladigimda telefonun hafızası iki dosya seklinde görülüyor. Tekrar twrp den telefon hafizasini sıfırlayınca hafiza duzeliyor. Ama teldeki butun dosyalar siliniyor. System data yes reboot recovery yapıp ardindan wipe seceneklerini secip rom yüklüyorum. Rom yükleniyor ama tekrar twrp modunda açılıyor. Bu sorunu bir türlü cozemedim
Wipe yapma sadece format data yap romdan önce eski dosyalar gider yine de

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Hocam bunu ingilizce versiyonu var mı acaba. Bazen yabancı platformlarda konuyu paylaşıyorumda Türkçe anlamadıkları için yapamadıklarını söylüyorlar. Acaba bir seçenek eklenebilirmi ilk girişe türkçe için 1e bas ingilizce için 2 ye bas gibisinden.

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Wipe yapma sadece format data yap romdan önce eski dosyalar gider yine de
sadece format data yapıp yeni rom flashlasam temiz bir kurulum yapmış olur muyum? bazı artık dosyalar kalır diye düşünüyorum. bu da daha sonra donmalara veya hatalara neden olur. yine de deneyeceğim. teşekkürler

t_01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
can
Cihazım
mi5
Konular
0
Ben bunu yüklüyorum açılıyor ardından telefonu tekrar başlatıyorum sonra tekrar girmeye çalıştığında twrp gelmiyor mi recovery açılıyor nerde hata yapıyorum?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Ben bunu yüklüyorum açılıyor ardından telefonu tekrar başlatıyorum sonra tekrar girmeye çalıştığında twrp gelmiyor mi recovery açılıyor nerde hata yapıyorum?

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu yükledikten sonra twrp den çıkmadan magisk yükleyip root yapmalısınız yoksa silinir ve orijinale döner.

Üst Alt