Recovery [Android 10/11/12] Xiaomi Mi 10 Pro - Twrp 3.4.2 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
merhaba arkadaşlar cihazımda xiaomi.eu miui 14 android 13 yüklü. twrp sürümüm 3.4.0 yüklü ama kulanılamıyor. güncellemek istiyorum. ama hangi sürümü yüklemem gerektiğini anlayamadım. bi üstteki paylaşımdaki linkte dosya adlarının sonunda a12 yazıyor. bu android 12 yüklü telefonla uymlu mu anlamına gelmektedir acaba? android 13 uyumlu çıkmasını mı beklemem gerekiyor? bilgisi olan varmıdır?
A13 olan sürüm de çıktı indirip yükleyebilirsiniz.

mrt-efe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 6
Konular
2
A13 olan sürüm de çıktı indirip yükleyebilirsiniz.
Teşekkürler dediğiniz gibi a13 yazılı olanı gördüm. Lakin twrp'm çalışmadığı için oradan kuramiyorum. Flaşlamam gerek zannımca hangi adımları takip etmem gerek. Tek tuş yükleme aracıyla kolaylıkla oluyordu. Ama o daha düzenlanmesi herhalde. Twrp flaşlamak için Takip etmem gereken adımları tarif eden bir ileti bulamadım. Yonlendirebilecegiz bir ileti mevcut mu acaba?

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Teşekkürler dediğiniz gibi a13 yazılı olanı gördüm. Lakin twrp'm çalışmadığı için oradan kuramiyorum. Flaşlamam gerek zannımca hangi adımları takip etmem gerek. Tek tuş yükleme aracıyla kolaylıkla oluyordu. Ama o daha düzenlanmesi herhalde. Twrp flaşlamak için Takip etmem gereken adımları tarif eden bir ileti bulamadım. Yonlendirebilecegiz bir ileti mevcut mu acaba?
Tek tuşlu Twrp yi Pc ile yükle sonra. Twrp ye gir İnstall'e tıkla sağ altan İnstall image ye tıkla indirmiş olduğun A13 Twrp img dosyasını bul ve tıkla ardından çıkan menüden recovery yi seçip alttan kaydır yükle. Yeni twrp yüklenmiş olsun.

mrt-efe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi 6
Konular
2
Tek tuşlu Twrp yi Pc ile yükle sonra. Twrp ye gir İnstall'e tıkla sağ altan İnstall image ye tıkla indirmiş olduğun A13 Twrp img dosyasını bul ve tıkla ardından çıkan menüden recovery yi seçip alttan kaydır yükle. Yeni twrp yüklenmiş olsun.
Teşekkürler dediğiniz gibi hallettim.

Uauamr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Bu linkten Bütün cihazların Twrp leri yayınlanıyor.
Cmi kod adını bul ordan indir.
hocam cmi kodu dediğiniz nedir? verdiğiniz linkte bir sürü isimler yazıyor. googledan baktım ama bulamadım.

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
hocam cmi kodu dediğiniz nedir? verdiğiniz linkte bir sürü isimler yazıyor. googledan baktım ama bulamadım.
Xiaomi telefon modellerinin kod adı.
Mi 10 pro nun kod adı (Cmi)
Paylaşımcı vermiş olduğum linkteki son sürüm Twrp leri kaldırmış, sebebini yazmamış bilginiz olsun.
Siz romu telefonu Fastboot moda alıp Pc den yükleyiniz.

sansar61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
1
Xiaomi telefon modellerinin kod adı.
Mi 10 pro nun kod adı (Cmi)
Paylaşımcı vermiş olduğum linkteki son sürüm Twrp leri kaldırmış, sebebini yazmamış bilginiz olsun.
Siz romu telefonu Fastboot moda alıp Pc den yükleyiniz.
Fastboot dan recovery olan firmware nasıl yükleniyor

Üst Alt