Soru Android 10 Uyumlu Kernel

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Merhaba herkese iyi forumlar,
Mi 8 için miui ve android 10 uyumlu kernel sürümleri hala çıkmadı (aops romlar için daha fazla) xda forum sitesinden baktığım kadarıyla 1 2 tane var sizin önerebileceğiniz android 10 uyumlu kernel var mı ?

viserion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Viserion
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Twisted kernel deneyebilirsiniz. Telegram grubunda miui için olan sürümü mevcut.

Oyla:

wolerine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Miui kullanırken Xceed kernel kullanıyordum. Ayrıca uyumlu Magisk modülü de bulunuyor.
Daha dün Miui için LawRun kernel çıktı. Ben AOSP olanını test ediyorum. Gerçekten güzel izlenimler bıraktı.

İsterseniz ikisi için de telegram grup linklerini paylaşabilirim.

Oyla:

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Miui kullanırken Xceed kernel kullanıyordum. Ayrıca uyumlu Magisk modülü de bulunuyor.
Daha dün Miui için LawRun kernel çıktı. Ben AOSP olanını test ediyorum. Gerçekten güzel izlenimler bıraktı.

İsterseniz ikisi için de telegram grup linklerini paylaşabilirim.
Evet hocam LawRun kerneli gördüm denemek istedim ama yorum az ve yeni çıktığı için çekindim açıksası biraz , kernellerde aosp ye göre daha fazla hata oluyor miui romlarda birde

Oyla:

wolerine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Evet hocam LawRun kerneli gördüm denemek istedim ama yorum az ve yeni çıktığı için çekindim açıksası biraz , kernellerde aosp ye göre daha fazla hata oluyor miui romlarda birde
O zaman Xceed kernel öneririm. Stock Miui kernele göre Magisk modülü ile birlikte kullandığımda daha iyi sonuçlar aldım.

Oyla:

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
O zaman Xceed kernel öneririm. Stock Miui kernele göre Magisk modülü ile birlikte kullandığımda daha iyi sonuçlar aldım.
Teşekkürler hocam bakayım bir ben o kernele. Miroom son sürüm kullanıyorum şu an bir sorun çıkarmıyodur umarım. :)

Oyla:
Üst Alt