Yardım Android 10 sonrası Xiaomi mi A2 cihazımda Bluetooth kulaklığı çalışmama sorunu

• Konbuyu başlatan ttlga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 1K

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Arkadaslar guncelleme sonrasi Bluetooth kulakligim calismiyor telefonda. Sarkiyi durdurma,baslatma, bi sonraki sarkiya gecme komutlarini uygulayabiliyorum ancak ses hicbir sekilde gelmiyor.bu sorunu yasayan biri yada cozumunu bilen biri var mi acaba? Tesekkurler.

cyan212212

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cyan
Cihazım
Mi A2
Konular
0
Merhaba, aynısı olmasada benzer problem yaşadım. Arabaya bağlanmada sorun yok ama müzik çalmıyordu.
Ayrıca buna benzer bir sürü daha sorun mesela home tuşuna bastığında gelen kapanma seside kayboldu, gizli wifi ağlarına bağlantı sorunu ve bildirim seslerininde özel olarak atanan sesler kayboldu yani görüntü var ses yoktu vs vs. Ben bahsettiğin sorunu geliştirici özelliklerinden ''bluetooth adp2'' seçeneğini pasif hala getirerek düzettim sende deneyebilirsin. Benim başka problemlerimde olduğundan telefonu sıfırladım şimdi herşey stabil.

Oyla:

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
Merhaba, aynısı olmasada benzer problem yaşadım. Arabaya bağlanmada sorun yok ama müzik çalmıyordu.
Ayrıca buna benzer bir sürü daha sorun mesela home tuşuna bastığında gelen kapanma seside kayboldu, gizli wifi ağlarına bağlantı sorunu ve bildirim seslerininde özel olarak atanan sesler kayboldu yani görüntü var ses yoktu vs vs. Ben bahsettiğin sorunu geliştirici özelliklerinden ''bluetooth adp2'' seçeneğini pasif hala getirerek düzettim sende deneyebilirsin. Benim başka problemlerimde olduğundan telefonu sıfırladım şimdi herşey stabil.
hocam dediğin yolu izledim sorun düzeldi. teşekkürler :)

Oyla:

MalamadreX

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Bende bu sorunu yaşıyorum ancak dediğiniz seçenek hep pasif durumda bunu aşmanın yolu nedir ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt